لیگ برتری‌های فوتبال خوزستان در امیدیه

لیگ برتری‌های فوتبال خوزستان در امیدیه

آژیراک/خوزستان تیم فوتبال ستارگان منتخب لیگ برتری‌های خوزستان در یک بازی دوستانه به مصاف تیم امیدیه می‌رود.

تیم فوتبال ستارگان منتخب لیگ برتری‌های خوزستان با هدایت مجید باقری نیا و سیاوش بختیاری زاده روز چهارشنبه (ششم تیرماه) در ورزشگاه شرکت نفت امیدیه به مصاف تیم منتخب این شهر خواهد رفت.

به گزارش آژیراک، سرمربی تیم منتخب امیدیه برعهده علی غیبی خواهد بود و در این تیم بازیکنانی چون صیاد کوکبی، معین راشدی، اسماعیل شریفات، حسین بهرامی، امید خالدی، نصرالله درفشی، سجادعبدویی و داریوش بخت حضور خواهند داشت.

تیم منتخب خوزستان نیز با بازیکنانی از جمله محمد طیبی، احمد عبدالله زاده، یوسف کی شمس، عقیل کعبی، صالح حردانی، میلاد شیخ سلیمانی، عباس عسکر، حمید بوحمدان، بهنام برزای و آرش افشین به میدان خواهد رفت. مدیر فنی این تیم برعهده فرامرز باقری است.

این دیدار از شبکه استانی خوزستان نیز به صورت زنده پخش خواهد شد.

با اعلام سید عباس حسینی رییس هیت فوتبال امیدیه، در این دیدار از حسین کعبی بازیکن سابق تیم‌ملی ایران تقدیر خواهد شد.

پایان خبر آژیراک

لیگ برتری‌های فوتبال خوزستان در امیدیه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیگ برتری‌های فوتبال خوزستان در امیدیه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیگ برتری‌های فوتبال خوزستان در امیدیه"، کلیک کنید.