مارش معکوس برای رونمایی رسمی از اولین خرید باشگاه استقلال

مارش معکوس برای رونمایی رسمی از اولین خرید باشگاه استقلال

آفتاب‌‌نیوز :

محمدحسین اسلامی، وینگر ذوب آهن که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی هم مورد توجه استقلال قرار داشت پس از چند دور مذاکره مفصل سرانجام روز گذشته پیشنویس قرارداد با باشگاه استقلال را امضا کرد تا اولین خرید قطعی آبی‌ها در فصل جدید باشد.

به گفته نزدیکان این بازیکن، مدیران استقلال از او خواسته‌اند صبح امروز (یکشنبه، دهم تیرماه) برای گرفتن عکس با پیراهن استقلال و انتشار خبر رسمی عقد قراردادش به ساختمان این باشگاه برود.

اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ ندهد باشگاه استقلال امروز از محمدحسین اسلامی به عنوان خرید اول خود در پنجره تابستانی رونمایی می‌کند. مدیران استقلال روز گذشته چند ساعت با مدیر برنامه جواد آقایی پور و مدیران استقلال خوزستان مذاکره کردند تا او را هم فردا به عنوان خرید دوم خود معرفی کنند، اما این مذاکره طولانی به توافق منجر نشد و مهاجم استقلال خوزستان، حالا به خواسته خودش که دوست داشت لژیونر شود و به تیم روسی بپیوندد، نزدیک‌تر است.

مارش معکوس برای رونمایی رسمی از اولین خرید باشگاه استقلال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مارش معکوس برای رونمایی رسمی از اولین خرید باشگاه استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مارش معکوس برای رونمایی رسمی از اولین خرید باشگاه استقلال"، کلیک کنید.