محرومیت چند مدیر و مدیر برنامه از فصل آینده در فوتبال ایران

محرومیت چند مدیر و مدیر برنامه از فصل آینده در فوتبال ایران

با توجه به اتفاقات رخ داده در سالهای اخیر در فصل آینده شاهد عدم فعالیت برخی از مدیران و مدیران برنامه در فوتبال کشور خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آژیراک،با توجه به تشکیل کمیته صیانت فدراسیون فوتبال که از چندی پیش شکل گرفته و وعده رییس فدراسیون برای مقابله با اتفاقات پشت پرده فوتبال با همکاری دستگاه قضایی، اقدامات پیشگیرانه و حتی تنبیهی با متخلفین در فوتبال آغاز شده است.

طبق پیگیری های صورت گرفته تعداد کثیری از مدیران شاغل در حوزه فوتبال و مدیران برنامه به جهت شیوه کاری که طی سالیان گذشته انجام داده اند و به دستگاه قضایی معرفی شده اند که قرار است توسط مراجع ذیربط برخورد  جدی با آنها صورت بگیرد.

 در این راستا برخی از مدیران برنامه و همچینی دو مسیول باشگاهی ف-ک، و-خ، ع-خ، ع-م، الف-س، ح-م، م-ع و دو مسیول باشگاهی م-الف و س-ف در فصل جدید لیگ فوتبال از فعالیت در حوزه نقل و انتقالات و باشگاهی محروم خواهند شد و این موضوع به همه باشگاه های لیگ برتر و لیگ یک نیز ابلاغ خواهد شد. 

 

محرومیت چند مدیر و مدیر برنامه از فصل آینده در فوتبال ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محرومیت چند مدیر و مدیر برنامه از فصل آینده در فوتبال ایران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محرومیت چند مدیر و مدیر برنامه از فصل آینده در فوتبال ایران"، کلیک کنید.