مدال نقره رستمی در کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

مدال نقره رستمی در کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

ملی پوش وزن 72 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران، به مدال نقره رقابت های قهرمانی آسیا بسنده کرد.

به گزارش آژیراک، در ادامه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا 2024 که به میزبانی بیشکک قرقیزستان در حال پیگیری است، کشتی گیر وزن 72 کیلوگرم ایران در فینال این مسابقات با نتیجه 5 – 9 مقابل حریفی از ژاپن شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

محمدرضا رستمی که در فینال این وزن مقابل «هارادا» ژاپنی روی تشک رفته بود، با وجود برتری 5 بر صفر تا انتهای وقت اول، در وقت دوم نتوانست مقابل حملات نماینده ژاپن ایستادگی کند و با نتیجه 5 – 9 شکست خورد تا با کسب مدال نقره، به کار خود در این رقابت ها پایان دهد.

رستمی پیش از این در وزن 72 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست مقابل لنگ از چین با نتیجه پنج بر سه به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در نیمه نهایی نیز برابر عادیلخان ساتایف از قزاقستان با امتیاز عالی 10 بر صفر به برتری رسید و راهی فینال شد.

پایان خبر آژیراک

مدال نقره رستمی در کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدال نقره رستمی در کشتی فرنگی قهرمانی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدال نقره رستمی در کشتی فرنگی قهرمانی آسیا"، کلیک کنید.