مدال نقره هاکی روی یخ بانوان ایران قطعی شد/ یک قدم مانده به طلا

مدال نقره هاکی روی یخ بانوان ایران قطعی شد/ یک قدم مانده به طلا

آفتاب نیوز :

دختران هاکی باز ایران که با پیروزی در دو بازی قبلی خود انگیزه ای مضاعف برای کسب قهرمانی گرفته بودند در دیدار با هند از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و توانستند در پریود اول 3 بر 0 نتیجه را به سود خود ثبت کند.

در پریود دوم نیز دختران ایران با ارایه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند 2 گل دیگر به ثمر رساندند. پریود سوم بازیکنان خستگی ناپذیر کشورمان 5 گل دیگر وارد دروازه حریف هندی شان کردند تا این بازی جذاب را با نتیجه 10 بر 0 به نفع خود ثبت کنند.

برای ایران عسل حیدری (دو گل)، دیبا فرزام نیا، فاطمه شاهسوند، نگار خرم، شبنم عرب، یگانه بهرامی، آذین قارونی، زهرا رضایی و فاطمه اسماعیلی موفق به گلزنی شدند.

با کسب این پیروزی مدال نقره قطعی شد، اما این عنوانی نیست که نایب قهرمان دوره قبل این رقابت ها را راضی کند. دختران تیم ملی کشورمان با هدف ایستادن روی سکوی قهرمانی راهی این مسابقات شدند و با توجه به نتایجی که در سه بازی گذشته به آوردند گذشتن از سد فیلیپین و تصاحب جام قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود.

تیم ملی کشورمان در آخرین دیدار خود فردا شنبه ساعت 14 به وقت ایران مقابل فیلیپین به میدان می رود.

مدال نقره هاکی روی یخ بانوان ایران قطعی شد/ یک قدم مانده به طلا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدال نقره هاکی روی یخ بانوان ایران قطعی شد/ یک قدم مانده به طلا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدال نقره هاکی روی یخ بانوان ایران قطعی شد/ یک قدم مانده به طلا"، کلیک کنید.