«مدودف»: اقدام آمریکا در قبال اوکراین را تلافی می کنیم

«مدودف»: اقدام آمریکا در قبال اوکراین را تلافی می کنیم

به گزارش آژیراک، «دیمیتری مدودف»، معاون رییس شورای امنیت روسیه تاکید کرد که این کشور می تواند دشمنان آمریکا را به سلاح های مختلف مجهز کند همان کاری که آمریکا با اوکراین انجام داد.

وی در واکنش به سخنان ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در این خصوص گفت: اجازه دهید آمریکا و همپیمانانش از سلاح های روسی در دست طرف های سوم تاثیر مستقیم ببرند.

مدودف تصریح کرد: این مساله ممکن است برای هر کسی که آمریکا آن را دشمن خود می داند صرف نظر از تفکرات سیاسی، اتفاق بیافتد.

به گزارش آژیراک به نقل از صدی البلد، وی بیان کرد: اگر آمریکا دشمن آنها است پس آنها دوستان ما هستند. اجازه دهید تاسیسات حساس کشورهایی که به اوکراین سلاح داده اند در آتش جهنم بسوزد.

مدودف اضافه کرد: ما از حملات موفقیت آمیز که با استفاده از سلاح های روسی علیه دشمنان مشترکمان صورت می گیرد لذت می بریم.

پیش از این پوتین تاکید کرده بود که مسکو راه های مقابله با مجهز کردن اوکراین به سلاح های غربی را بررسی می کند.

310310

«مدودف»: اقدام آمریکا در قبال اوکراین را تلافی می کنیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«مدودف»: اقدام آمریکا در قبال اوکراین را تلافی می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«مدودف»: اقدام آمریکا در قبال اوکراین را تلافی می کنیم"، کلیک کنید.