مدودف وعده انتقام داد – آژیراک

مدودف وعده انتقام داد - آژیراک

به گزارش آژیراک، «دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت روسیه که سابقا رییس جمهور و نخست وزیر این کشور هم بوده، در واکنش به تحریم های آمریکا علیه روسیه در پیام رسان تلگرامش نوشت: محدودیت هایی که علیه روسیه اعمال شده از هدف گیری مقامات و تجارت ها فراتر رفته است. این تحریم ها مستقیما مردم روسیه را هدف قرار داده است.

به گزارش آژیراک،  معاون شورای امنیت روسیه استدلال کرد: روشن است که هر چقدر شهروندان روسیه بیشتر رنج بکشند، این برای جهان غربی بهتر است. فقط باید یادمان باشد هر جا که شد انتقام خود را بگیریم. آنها دشمنان ما هستند.

دیمیتری مدودف پیشنهاد کرد که مسکو باید مخالفان خود را با «ایجاد مشکلات مختلف در اقتصاد، برانگیختن نارضایتی عمومی از سیاست های احمقانه مقامات در غرب و ترویج تصمیم های بین المللی که منافع جهان غرب را تضعیف می کند» مجازات کند.

روز جمعه، ایالات متحده دور جدیدی از محدودیت ها را برای هدف قرار دادن 500 فرد و نهاد در روسیه با اشاره به درگیری های جاری در اوکراین و مرگ «الکسی ناوالنی» منتقد اصلی کرملین وضع کرد.

الکسی ناوالنی در سال 2021 به دلیل حمایت مالی و تحریک افراط گرایی در روسیه به زندان افتاد و رسانه های این کشور هفته گذشته از درگذشت این معترض ضد «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه در زندان خبر دادند. وزارت امور خارجه روسیه در رابطه با دخالت های غربی در این موضوع عنوان کرد: «واکنش های غربی مجددا تزویر، بدبینی و نبود اصول مشخص آنها را نشان داد.»

311311

مدودف وعده انتقام داد – آژیراک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدودف وعده انتقام داد – آژیراک" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدودف وعده انتقام داد – آژیراک"، کلیک کنید.