مراسم تجلیل از مدال آوران هانگژو اوایل 1403 برگزار می شود

مراسم تجلیل از مدال آوران هانگژو اوایل 1403 برگزار می شود

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد، مراسم تجلیل از مدال آوران بازی های آسیایی اوایل سال 1403 با حضور رییس جمهور برگزار می شود.

به گزارش آژیراک، کیومرث هاشمی در حاشیه فینال لیگ برتر والیبال زنان در جمع خبرنگاران بیان کرد: حضور زنان در لیگ های ورزشی می تواند در توسعه ورزش ایران نقش داشته باشد. والیبال یکی از رشته های پرطرفدار در ایران است و برگزاری لیگ بانوان می تواند به توسعه این رشته کمک کند. از همه عزیزانی که در امر باشگاه داری کمک می کنند، تشکر می کنم. در ابتدای راه هستیم اعتقاد داریم توسعه ورزش بانوان می تواند از دل باشگاه ها شروع شود.

او ادامه داد: خوشبختانه در اکثر رشته های ورزشی لیگ داریم. این لیگ ها به تقویت تیم های ملی ما می توانند کمک کنند و وزارت ورزش و فدراسیون ها هم از برگزاری لیگ ها حمایت می کنند.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که پاداش بازی های مدال آوران بازی های آسیایی هانگژو چه زمانی پرداخت می شود و پاداش مدال آوران المپیک پاریس چه زمانی قرار است تعیین شود؟ گفت: پرداخت پاداش بازی های آسیایی جزو برنامه های ما است و هنوز سال تمام نشده است. تلاش ما بر این است اوایل سال آینده با حضور رییس جمهور مراسم تجلیل از مدال آوران را برگزار کنیم و پاداش این عزیزان را تقدیم کنیم.

پایان خبر آژیراک

مراسم تجلیل از مدال آوران هانگژو اوایل 1403 برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم تجلیل از مدال آوران هانگژو اوایل 1403 برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم تجلیل از مدال آوران هانگژو اوایل 1403 برگزار می شود"، کلیک کنید.