مسلمی: لشگری و تقوی با کدام رزومه مربی تیم ملی شده اند/ بعدا نگویند یزدانی حرف ما را قبول ندارد

مسلمی: لشگری و تقوی با کدام رزومه مربی تیم ملی شده اند/ بعدا نگویند یزدانی حرف ما را قبول ندارد

مربی مازندرانی کشتی ایران، با بیان اینکه دلیل مقاومت برابر خواسته حسن یزدانی برای حضور خود در تیم ملی را نمی داند، گفت: احسان لشگری و مهدی تقوی با کدام رزومه مربیگری، مربی تیم ملی شده اند؟

همت مسلمی در گفتگو با آژیراک، با بیان اینکه حسن یزدانی پس از جام تختی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد بازمی گردد، اظهار کرد: خواسته خود حسن این است که همت مسلمی به اردوی تیم ملی دعوت شود. اگر آن ها احترام گذاشتند که چه بهتر، اگر نه خودشان باید پاسخگوی هر مشکلی باشند. ما حسن یزدانی را مثل یک تخم مرغ سالم تحویل آن ها می دهیم، اگر خدایی ناکرده این تحم مرغ از دستشان افتاد و در تمرینات مشکلی برایش پیش آمد چه جوابی می خواهند بدهند؟ هر بلایی سر او بیاید خودشان باید پاسخگو باشند. من می دانم چطور باید از او تا المپیک محافظت کنم.

وی تصریح کرد: هیچوقت حسن یزدانی را تا این حد آماده ندیده بودم. من او را کاملا آماده و سلامت تحویل تیم ملی می دهم، بعدا دوستان نگویند او در اردو حرف گوش نمی کند یا اینکه حرف ما را قبول ندارد. کاری انجام ندهند که بعدا پشیمانی به بار بیاورد.

مربی سازنده حسن یزدانی، افزود: اگر می گویید حسن با شما هماهنگ نیست و آنالیز شما را گوش نمی کند، خب او را به دست من بسپارید ببینید در المپیک چه نتیجه ای می گیرد. این همه می گویند تیلور گربه سیاه حسن است اما باید بگویم حسن یزدانی به آنالیز بد باخته است. چرا قبلا یزدانی مقابل تیلور با اختلاف کم می باخت اما الان با این فاصله می بازد؟

وی با تاکید بر اینکه قول می دهد در صورت حضور در اردوهای تیم ملی، یزدانی به طلای المپیک برسد، گفت: من سال ها با حسن یزدانی کار کرده ام و شناخت کاملی بر روی او دارم و می دانم چه زمانی باید حمله کند و چه زمانی هم دفاع کند اما این ها مدام وقتی در کوچ حسن می نشستند می گفتند حمله کن، بزن، بزن.

مسلمی در ادامه گفتگو با آژیراک، با اشاره به حضور احسان لشگری و مهدی تقوی دو کشتی گیر سابق تیم ملی به عنوان مربیان تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در المپیک پاریس، گفت: آقایانی که به تیم ملی آمده اند بر اساس کدام رزومه مربیگری بوده است؟ این خوب نیست هر کشتی گیری که مدال دارد را مربی تیم ملی کنند. هر کسی که مدال دارد، لزوما مربی خوبی نشده است. من برای این دوستان احترام قایلم اما آیا احسان لشگری و مهدی تقوی در باشگاه مربیگری کرده اند؟ آیا توانسته اند یک کشتی گیر تربیت کنند؟

مربی سازنده حسن یزدانی، ادامه داد:احسان لشگری کشتی گیر خوبی بوده و مدال هم گرفته اما آیا یک کشتی گیر توانسته تحویل بدهد؟ اگر کشتی گیری داشته معرفی کند تا همه بدانند. حالا او برای المپیک می خواهد حسن یزدانی را کوچ کند؟ یا مهدی تقوی که برایش احترام قایلم و خدایی ناکرده قصد بی احترامی به او را ندارم اما او در کدام سالن تمرین داده و چه کشتی گیری را ساخته است؟ تقوی می خواهد حسن را آنالیز کند، آن هم در شرایطی که حسن در اوج جوانی اش او را شکست داده است. آیا حسن با او راحت تر است یا با من که سال ها با او کار کرده ام و مربی اش هستم. یزدانی از تقوی بیشتر حرف شنوی دارد یا همت مسلمی؟

او در پایان گفت: حسن یزدانی بارها گفته می خواهد من کنارش باشم اما نمی دانم به چه دلیلی این کار را نمی کنند. مدال طلای او در المپیک برای همه از فدراسیون گرفته تا بقیه باعث افتخار است. چه دلیلی دارد که مقاومت می کنند؟ محسن کاوه باید از خدایش باشد وقتی حسن یزدانی خواسته ای دارد اجابت کند که باعث موفقیت شود. اصلا توجهی به مربیان سازنده نمی شود و همه چیز در حد شعار و حرف است.

پایان خبر آژیراک

مسلمی: لشگری و تقوی با کدام رزومه مربی تیم ملی شده اند/ بعدا نگویند یزدانی حرف ما را قبول ندارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسلمی: لشگری و تقوی با کدام رزومه مربی تیم ملی شده اند/ بعدا نگویند یزدانی حرف ما را قبول ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسلمی: لشگری و تقوی با کدام رزومه مربی تیم ملی شده اند/ بعدا نگویند یزدانی حرف ما را قبول ندارد"، کلیک کنید.