معرفی متهمان دادگاه منافقین/ حمیدرضا اسحاقی؛ متهم ردیف پنجاه و هفتم

معرفی متهمان دادگاه منافقین/ حمیدرضا اسحاقی؛ متهم ردیف پنجاه و هفتم

حمیدرضا اسحاقی متهم ردیف پنجاه و هفتم دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است.

به گزارش آژیراک، حمیدرضا اسحاقی متهم ردیف 57 دادگاه اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است. او که برای ادامه تحصیل به فرانسه (پاریس) رفته بود، به واسطه اشتغال همسرش در دادگاه لاهه، از سال 1361 در پوشش کارمند، به عنوان نفوذی در دفتر خدمات حقوقی جمهوری اسلامی ایران (وابسته به ریاست جمهوری)، در پاریس مشغول به کار می شود. 

در ادامه و علی رغم رعایت اصول حفاظتی از سوی او، به دلیل داشتن تحرکات مشکوک، پلیس فرانسه به او مظنون شده و در نهایت در تاریخ 1366/06/13، به اشتغال او  در دفتر خدمات حقوقی جمهوری اسلامی ایران، خاتمه داده می شود.

 او  به عنوان عضو شورای تروریستی موسوم به ملی مقاومت، در بخش حقوقی با گروهک تروریستی منافقین همکاری داشته و به صورت مکرر به عنوان نماینده تشکیلات، در اجلاس کمیسیون به اصطلاح حقوق بشر شرکت می کند. او  در سال 2006 میلادی در نمایشی مضحک در پاریس، با ترتیب دادن دادگاهی سوری، به سیاه نمایی علیه جمهوری اسلامی می پردازد.

پایان خبر آژیراک 

معرفی متهمان دادگاه منافقین/ حمیدرضا اسحاقی؛ متهم ردیف پنجاه و هفتم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی متهمان دادگاه منافقین/ حمیدرضا اسحاقی؛ متهم ردیف پنجاه و هفتم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی متهمان دادگاه منافقین/ حمیدرضا اسحاقی؛ متهم ردیف پنجاه و هفتم"، کلیک کنید.