منوچهر والی زاده در بیمارستان بستری شد

منوچهر والی زاده در بیمارستان بستری شد

به گزارش خبرگزاری آژیراک، فرشید شکیبا مدیر واحد دوبلاژ سیما در گفت و گویی با آژیراک، ضمن تشریح وضعیت این دوبلور پیشکسوت بیان کرد: با هماهنگی رییس مرکز بهداشت صداوسیما گروهی به منزل آقای والی زاده اعزام شدند و پس از بررسی و معاینه ایشان را به بیمارستان منتقل کردند که تحت مراقبت قرار بگیرند. ایشان سابقه بیماری نداشتند و در حال حاضر شرایط و وضعیت عمومی جسمی شان خوب است اما به دلیل مشکلات تنفسی باید تحت مراقبت باشند.

به گفته مدیر واحد دوبلاژ سیما، منوچهر والی زاده که در طول این مدت برای آثار نورزی با واحد دوبلاژ همکاری داشته، هفته پیش نیز برای دوبله یکی از فیلم های نوروزی قرار بود به واحد دوبلاژ برود اما به دلیل مشکل تنفسی این اتفاق نیفتاد.

شکیبا تاکید کرد که منوچهر والی زاده یک الی دوروز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.

والی زاده اخیرا در مراسم تشیع و خاکسپاری زنده یاد پرویز ربیعی حاضر شده بود و در گفت و گویی با آژیراک گفته بود: تقریباً همه همکاران قدیمی مان در مراسم استاد ربیعی حضور داشتند و ایشان را بدرقه کردند. با وجود هوای سرد من خودم واقعاً شرایط مناسبی نداشتم اما نمی توانستم هم نروم. ما سال ها در کنار هم بودیم، در کنار هم خندیدیم، بی پول بودیم، با پول بودیم. هرچه که بودیم با هم بودیم و استاد ربیعی از دوستان قدیمی ام بود روحشان شاد.

منوچهر والی زاده در بخشی از صحبت هایش گفته بود: وقتی با این سن و سالمان محبت های شما را می بینیم عمرمان دوچندان می شود که هنوز ما را از یاد نبرده اید و همیشه به یاد ما هستید. به کار ما احترام می گذارید و برایتان مهم است. کارهای ما را گزارش می کنید و احوال پرسمان هستید و ما به همین محبت ها دلگرمیم.

245245

منوچهر والی زاده در بیمارستان بستری شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منوچهر والی زاده در بیمارستان بستری شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منوچهر والی زاده در بیمارستان بستری شد"، کلیک کنید.