مهار حریق بزرگ در یک ساختمان مسکونی در مسکو؛ صدها نفر تخلیه شدند + فیلم

مهار حریق بزرگ در یک ساختمان مسکونی در مسکو؛ صدها نفر تخلیه شدند + فیلم

مقامات روسیه اعلام کردند آتش سوزی بزرگی که شب گذشته (پنج شنبه) در یک ساختمان مسکونیِ 6 طبقه واقع در شمال غرب مسکو، پایتخت این کشور رخ داد پس از تخلیه حدود 400 نفر، مهار شده است.

به گزارش آژیراک، تا اوایل امروز (جمعه)، اطلاعات تایید شده ای از علت آتش سوزی به دست نیامده است.

مقامات می گویند حریق در حال حاضر مهار شده اما هنوز جزییات بیشتری از حادثه گزارش نشده است.

دفتر مطبوعاتی وزارت اورژانس روسیه نیز اعلام کرد بیش از 175 آتش نشان و بیش از 50 واحد تجهیزات در عملیات خاموش کردن شعله های آتش که پس از آتش گرفتن سقف ساختمان شدت گرفته است، شرکت داشتند.

آنها همچنین به اسپوتنیک گفته اند این حادثه تلفاتی نداشته است.

به گزارش اسپوتنیک، همچنین دو بالگرد متعلق به مرکز هوانوردی مسکو برای خاموش کردن آتش، 50 تُن آب روی ساختمان در حال احتراق ریخته اند.

پایان خبر آژیراک

مهار حریق بزرگ در یک ساختمان مسکونی در مسکو؛ صدها نفر تخلیه شدند فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهار حریق بزرگ در یک ساختمان مسکونی در مسکو؛ صدها نفر تخلیه شدند + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهار حریق بزرگ در یک ساختمان مسکونی در مسکو؛ صدها نفر تخلیه شدند + فیلم"، کلیک کنید.