مهدی قایدی به پورتو می پیوندد؟

مهدی قایدی به پورتو می پیوندد؟

آفتاب نیوز :

مهدی طارمی به ماه های پایانی حضورش در تیم پورتو نزدیک می شود و در ماه ژوین در تست پزشکی اینتر شرکت خواهد کرد.

بر همین اساس برخی رسانه ها خبر داده اند که مهدی قایدی جانشین مهدی طارمی در تیم پورتو خواهد شد، در حالی که سبک و پست این دو بازیکن ارتباطی به هم ندارند! قایدی بازیکن قرضی تیم اتحاد کلباء است که برای تعیین تیم جدیدش باید با باشگاه شباب الاهلی همکاری کند.

اما آیا مهدی قایدی در لیست خرید تیم پورتو قرار دارد؟ پرس و جوی ما از یک منبع موثق که در این زمینه تصمیم گیرنده است منجر به این نتیجه شد که هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه پورتو برای خرید مهدی قایدی به این بازیکن و باشگاه شباب الاهلی نشده است. از سویی مهدی قایدی با توجه به شرایط فیزیکی علاقه مند است در فوتبال کشور های حوزه خلیج فارس به فوتبال خود ادامه دهد.

پیش از این مهدی قایدی، محمد محبی بازیکن بوشهری که از نظر فیزیکی یک بازیکن قابل ملاحظه به شمار می رود، نتوانست در فوتبال پرتغال برای خود جایی پیدا کند و در نهایت از سانتاکلارا جدا شد. او این روز ها در تیم روستوف روسیه توپ می زند و پیش از حضور در تیم روسی یک فصل هم برای استقلال بازی کرد.

خیلی از دوستان مهدی قایدی به این بازیکن توصیه کرده اند به خاطر شرایط فیزیکی خاص هیچ گاه به دنبال حضور در یک تیم اروپایی نباشد، چون در بیشتر لیگ های اروپایی فوتبال فیزیکی است و نبرد های تن به تن حرف اول را می زند.

مهدی قایدی به پورتو می پیوندد؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدی قایدی به پورتو می پیوندد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدی قایدی به پورتو می پیوندد؟"، کلیک کنید.