مهلت ثبت نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری فراهم شد

مهلت ثبت نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری فراهم شد

آفتاب نیوز :

سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش اعلام کرد: با عرض تسلیت به مناسبت شهادت خادم الرضا (ع) رییس جمهور محترم، سید شهیدان خدمت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان، پیرو اطلاعیه تاریخ اول خردادماه و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون سراسری سال 1403 (نوبت دوم) به تاریخ ششم فرودین 1403، به اطلاع متقاضیان ثبت نام در این آزمون می رساند، با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون مذکور به روز های 21 و 22 تیرماه 1403 و درخواست مکرر داوطلبانی که تا تاریخ تعیین شده 30 فروردین 1403 موفق به ثبت نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار و به منظور مساعدت با این دسته از داوطلبان ترتیبی اتخاذ شده که صرفاً در روز های یکشنبه و دوشنبه به تاریخ های 6 و 7 خرداد بتوانند نسبت به ثبت نام با تاخیر اقدام کنند.

براین اساس داوطلبان میتوانند با مطالعۀ دفترچۀ راهنمای ثبت نام و اطلاعیه تاریخ 26 اسفند 1402 که از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org در دسترس است، نسبت به ثبت نام از طریق سامانه جامع آزمون سراسری در همین درگاه اطلاع رسانی اقدام نمایند. لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود. 

ضمناً داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده اند در این مرحله به هیج عنوان امکان ویرایش اطلاعات برای آن ها وجود ندارد.

مهلت ثبت نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری فراهم شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهلت ثبت نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری فراهم شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهلت ثبت نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری فراهم شد"، کلیک کنید.