مهمانی جشنواره تیاتر رضوی در 6 شهر ایران

مهمانی جشنواره تیاتر رضوی در 6 شهر ایران

هفدهمین دوره جشنواره تیاتر رضوی با شکوهی خاص در شش شهر ایران برگزار می شود؛ نمایش هایی که هر کدام به نوعی بازتاب دهنده فرهنگ رضوی در کشورمان هستند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، در ادامه بیست ویکمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در کشور، رویداد های هفدهمین جشنواره تیاتر رضوی به عنوان یکی از مهم ترین رویداد های هنری، شش نمایش برجسته را در شش شهر مختلف به صحنه می برد.

این جشنواره که همواره مورد توجه علاقه مندان به هنر نمایش بوده، امسال نیز با آثاری متنوع و خلاقانه، میزبان دوستداران تیاتر است.

در تهران، نمایش سنجاب به نویسندگی لیلا روغنگر قزوینی و کارگردانی مهدی روزبهانی، از 13 تا 30 اردیبهشت در تماشاخانه ماه، هر روز ساعت 18 به نمایش درمی آید. در اسلام آباد غرب، الو سلام نوشته مهرداد رایانی مخصوص و کارگردانی قباد دارابی، از 25 تا 30 اردیبهشت در پلاتو غدیر، هر روز ساعت 16 اجرا می شود. پانما به قلم مجید کاظم زاده مژدهی و کارگردانی لیلا مهدی آباد در کرمانشاه، از 20 تا 25 اردیبهشت در تیاتر شهر، هر روز ساعت 17 به نمایش گذاشته می شود.

در تفرش، پیچ کمر نوشته و کارگردانی سید مجید میر حسینی، از 27 تا 31 اردیبهشت در آمفی تیاتر پرفسور حسابی، هر روز ساعت 20 ارایه می گردد. در یاسوج، دست های سرخ نوشته سید حسین فدای حسین و کارگردانی سید رضا رفیعی، از 24 تا 31 اردیبهشت در پلاتو حسین پناهی، هر روز ساعت 19 به اجرا درمی آید؛ و در تبریز، سفر سوزن بان نوشته مهدی صالحیار و کارگردانی علی مجید پور، در ایام دهه کرامت در تیاتر شهر تبریز، هر روز به نمایش درخواهد آمد.

مهمانی جشنواره تیاتر رضوی در 6 شهر ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهمانی جشنواره تیاتر رضوی در 6 شهر ایران" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهمانی جشنواره تیاتر رضوی در 6 شهر ایران"، کلیک کنید.