مورایس: از تیم ملی ایران حمایت می کنیم/ به اعرابی نیاز داشتیم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

مورایس: از تیم ملی ایران حمایت می کنیم/ به اعرابی نیاز داشتیم - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آژیراک و به نقل از باشگاه سپاهان، «ژوزه مورایس» در خصوص اردوی تیم سپاهان در کشور قطر اظهار داشت: اردوی خوبی بود، دلیلی که به این اردو آمدیم، بازی باکیفیت در زمین باکیفیت داشته باشیم، در ایران این شرایط مهیا نبود.

او در مورد اضافه شدن اعرابی سپاهان گفت: بازیکن ایرانی است که به جمع ما اضافه شده است، وینگر با سرعت و تکنیک خیلی خوب، دریبل زن که به آن نیاز داشتیم، انتظار نداشته باشیم خیلی سریع بازی کند زیرا از تیم دیگری آمده و سطح فشار در این جا بیشتر است.

مورایس افزود: 5 بازیکن خودمان را نداریم و تیم ملی همچنان در جام ملت ها حضور دارد و خوب است، امیدواریم تیم ملی تا فینال حضور داشته باشد؛ از تیم ملی حمایت می کنیم و انتظار داریم در لیگ قهرمانان آسیا از ما این حمایت را داشته باشند، بازیکنان الهلال ناراحت برگشتند اما ما خوشحالیم که تیم ملی در این رقابت حضور دارد.

سرمربی سپاهان در پایان خاطر نشان کرد: زمان اردو با جام ملت ها یکسان شد، تیم ملی کیفیت خوبی نشان داد و فکر می کنم بازی خوبی مقابل ژاپن داشته باشند اما بازی ساده ای نیست.

مورایس: از تیم ملی ایران حمایت می کنیم/ به اعرابی نیاز داشتیم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مورایس: از تیم ملی ایران حمایت می کنیم/ به اعرابی نیاز داشتیم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مورایس: از تیم ملی ایران حمایت می کنیم/ به اعرابی نیاز داشتیم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.