موساد به اردوگاه الهول سوریه نفوذ کرد

موساد به اردوگاه الهول سوریه نفوذ کرد

به گزارش آژیراک «جبار عوده» یکی از رهبران ایتلاف چارچوب هماهنگی عراق به سایت خبری «المعلومه» گفت: «آمریکا اردوگاه الهول سوریه را ایجاد کرد و تروریست های 30 کشور را در آن جمع کرد تا آن را به یک بمب ساعتی انسانی تبدیل کند که خطرناک ترین بمب در جهان است، زیرا این اردوگاه تهدید واقعی برای امنیت کشورهای منطقه از جمله عراق است.»

به نقل از آژیراک وی با بیان اینکه تروریسم برگی در دست سرویس اطلاعاتی غرب برای دستیابی به اهداف ژیوپلیتیکی در منطقه است، گفت: آمریکا شروع به واگذاری بخش هایی از این اردوگاه به موساد صهیونیستی کرده است که می خواهد از آن برای ایجاد نسل جدید تروریست ها و حمله از طریق آنها به امنیت کشورهای اسلامی-عربی استفاده کند.

عوده خاطرنشان کرد: «آمریکا و صهیونیسم کسانی هستند که از اردوگاه الهول سوریه محافظت می کنند با این هدف که یک محیط افراطی که هزاران کودک و پسر را در خود جای داده است، فراهم کنند تا بعداً از آنها برای حمله به اهدافی در کشورهای اسلامی بهره برداری کنند.»

اردوگاه الهول شامل حدود 30 هزار آواره است که اکثر آنها خانواده های سرکردگان تروریست های داعش هستند که از عراق و دیگر مناطق سوریه گریخته اند.

311311

موساد به اردوگاه الهول سوریه نفوذ کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موساد به اردوگاه الهول سوریه نفوذ کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موساد به اردوگاه الهول سوریه نفوذ کرد"، کلیک کنید.