میزبان بی رحم! – آژیراک

میزبان بی رحم! - آژیراک

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ یورو 2024 امشب با برگزاری دیداری در فوتبال آرنای شهر مونیخ بین آلمانِ میزبان و اسکاتلند برگزار شد، دیداری که آلمانی ها در پایان آن با نتیجه 5-1 پیروز شدند.

بازی را آلمان طبق انتظار تهاجمی شروع کرد تا این که در دقیقه 10 گل نخست تورنمنت با پاس یاشوا کیمیش و شوت زمینی و دقیق فلوریان ویرتس به ثمر رسید. فشار آلمان کمتر نشد تا این که در دقیقه 19 جمال موسیالا پاس کاوی هاورتس را به سقف دروازه اسکاتلند رساند و گل دوم ثبت شد. در واپسین دقیقه نیمه نخست آلمان به گل دیگری هم رسید. خطای خطرناک رایان پورتئوس روی ایلکای گوندوغان باعث شد این بازیکن کارت قرمز بگیرد و داور با استفاده از VAR پنالتی اعلام کند. در دقیقه 1+45 پنالتی را کای هاورتس تبدیل به گل سوم کرد.

نیمه دوم یولیان ناگلزمن به برخی بازیکنان نیمکت نشین آلمان فرصت خودنمایی داد که ثمره یکی از آن ها گلی تماشایی توسط نیکلاس فولکروگ با شوتی سرکش در دقیقه 68 بود. فولکروگ گل دیگری هم در دقیقه 76 زد که VAR آن را آفساید تشخیص داد. در دقیقه 87 گل به خودی آنتونیو رودیگر باعث شد اسکاتلند دست خالی میدان مونیخ را ترک نکند. با این حال آلمان در دقیقه 3+90 با شوت امره جان که در لحظات آخر به اردوی شان اضافه شد، به گل پنجم رسیدند.

تیم های ملی سوئیس و مجارستان هم در گروه A قرار دارند که فردا به مصاف هم خواهند رفت.

257 251

میزبان بی رحم! – آژیراک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزبان بی رحم! – آژیراک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزبان بی رحم! – آژیراک"، کلیک کنید.