نبود پلی آف، مشکل جدی لیگ برتر هندبال 1402

نبود پلی آف، مشکل جدی لیگ برتر هندبال 1402

آژیراک/اصفهان رییس هییت هندبال استان اصفهان گفت: به دلیل مسابقات آسیایی وقفه های بسیاری در لیگ افتاد و فدراسیون پلی آف را حذف کرد. اگر پلی آف باقی مانده بود، برای تیم سپاهان و گیتی پسند بسیار موثرتر بود تا مجددا به قهرمانی برسند. مطمیناً فصل آینده پلی آف خواهد داشت.

لیگ برتر هندبال 1402 پس از 9 ماه بالاخره با سومی تیم گیتی پسند و چهارمی تیم سپاهان به پایان رسید. حسن افتخاری در گفت وگو با آژیراک، با اشاره به عملکرد نمایندگان هندبال اصفهان در لیگ برتر بیان کرد: تیم سپاهان با توجه به تغییرات بازیکنان خود در ابتدای فصل و اینکه یک مقدار با شرایط جدید دیرتر اُنس گرفتند، در دور رفت آسیب دیدند. در دور برگشت با برد رقیبان خود جبران کردند ولی نه چندان موثر، زیرا از لحاظ امتیازهایی که از دست داده بودند نتوانستند سکو بگیرند.

او با بیان اینکه تیم گیتی پسند نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری داشت، ادامه داد: تیم گیتی پسند توانست مقام سوم را به دست آورد و مسلما این نشان می دهد که مسیررو به رشدی داشته است. البته ناگفته نماند که تیم سپاهان با جوانگرایی خود مطمینا می تواند امسال و سال های آینده وضعیت بهتری را داشته باشد.

رییس هییت هندبال اصفهان افزود: تیم سپاهان نوین شرایط خوبی را با آقای رحیم زاده رقم زدند، چرا که تمام بازیکنان تیم بومی بودند و علاوه بر گرفتن نتیجه، توانستند بازی ها را با اختلاف کم واگذار کرده و در لیگ برتر ماندگار شوند.

افتخاری با تاکید بر اینکه مشکل جدی مسابقات نداشتن پلی آف بود، اظهارکرد: به دلیل مسابقات آسیایی وقفه های بسیاری در لیگ افتاد، فدراسیون پلی آف را حذف کرد. اگر پلی آف باقی مانده بود بسیار موثر برای تیم سپاهان و گیتی پسند می شد تا مجددا قهرمانی کسب کنند، اما مطمینا فصل آینده پلی آف خواهد داشت.

او در پایان خاطر نشان کرد: هییت هندبال وظیفه حمایت از تیم ها را دارد و تقدیر می کنم از باشگاه هایی که در هندبال اصفهان حضور دارند، زیرا هندبال خواستگاه اصفهان است و این تاثیرگذاری باشگاه ها است. 

افتخاری یادآوری کرد: همان طور که در کار مربی ها احتمال اشتباه وجود دارد برای داوری نیز امکان پذیر است، اما اینکه تصور کنیم داوری ها از عمد عاملی را به ارمغان می آورند، من معتقد نیستم! داوران سعی و تلاش خود را انجام داده اند. آن ها در سطح جهانی و آسیایی داوران با سابقه ای هستند. من کار داوری را در هندبال ایران رو به رشد می بینم.

پایان خبر آژیراک

نبود پلی آف، مشکل جدی لیگ برتر هندبال 1402

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نبود پلی آف، مشکل جدی لیگ برتر هندبال 1402" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نبود پلی آف، مشکل جدی لیگ برتر هندبال 1402"، کلیک کنید.