نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران اعلام شد

نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران اعلام شد

در دومین حراج ربع سکه مرکز مبادله ایران، 10 هزار و 5 قطعه ربع سکه به متقاضیان تخصیص داده شد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران امروز چهارشنبه 16 اسفندماه برگزار و از مجموع 72 هزار و 596 سکه ثبت سفارش شده، 10 هزار و 5 قطعه ربع سکه با میانگین قیمت 12 میلیون و 588 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد؛ بدیهی است در بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین تر از این قیمت، پیشنهاد هایی اعلام کرده و به آن ها تخصیص داده شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ایران، با توجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج های بعدی روز های شنبه (19 اسفندماه)، یکشنبه (20 اسفندماه) و دوشنبه (21 اسفندماه) برگزار خواهد شد و آگهی آن ها به زودی منتشر می شود.

گفتنی است، در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع 12 هزار و 877 قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یک هزار و 118 قطعه سکه با میانگین قیمت 11 میلیون و 548 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده اند، برای شرکت در حراج های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می توانند فرایند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج روز شنبه انجام دهند.

با توجه به تقاضای موجود پیشنهاد می شود این دسته از متقاضیان با زمان بندی مناسب اقدام به طی فرایند اعلامی کنند.

گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج امروز چهارشنبه 16 اسفندماه ربع سکه تخصیص داده شده، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن متقاضیانی که واریز وجه به کیف پول خود انجام داده اند، درصورتی که مایل به شرکت در حراج های بعدی هستند، نیازی به استرداد وجه ندارند.

نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران اعلام شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران اعلام شد"، کلیک کنید.