نرخ حقوق ورودی گوشی های مسافری اعلام شد

نرخ حقوق ورودی گوشی های مسافری اعلام شد

به گزارش خبرگزاری آژیراک، برای ترخیص کالا الکترونیک و به طور خاص ترخیص گوشی در ایران و رجیستر کردن و استفاده و یا فروش بدون مشکل به دیگران، حتماً باید هزینه گمرک گوشی را پرداخت نمایید و از گمرک یک رسید دریافت کنید. فقط با داشتن این رسید می توانید گوشی که وارد ایران شده را رجیستر کرده و بعداً بدون مشکل از آن استفاده به عمل آورید. اما مهم ترین سوالی که در این میان ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده مربوط به هزینه گمرک گوشی مسافرتی می شود. اینکه نحوه تعیین هزینه گمرک گوشی مسافرتی چگونه است؟ برای واردکردن یک گوشی به داخل ایران باید چقدر هزینه گمرک پرداخت شود؟ همواره جزو سوالاتی هستند که برای افراد به وجود می آیند.

طبق تغییراتی که از دیروز پنجشنبه (24 خرداد 1403) اعمال شد، حقوق ورودی گوشی های کمتر از 150 دلار 16 درصد، گوشی های 150 دلار تا 600 دلار شش درصد و گوشی های بالای 600 دلار 60 درصد خواهد بود.

223223

نرخ حقوق ورودی گوشی های مسافری اعلام شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نرخ حقوق ورودی گوشی های مسافری اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نرخ حقوق ورودی گوشی های مسافری اعلام شد"، کلیک کنید.