نشست مقامات واشنگتن و تل آویو درباره برنامه هسته‌ای ایران

نشست مقامات واشنگتن و تل آویو درباره برنامه هسته‌ای ایران

به گزارش آژیراک به نقل از آکسیوس، آمریکا پس از تصمیم هفته گذشته مبنی بر لغو دیدار با مقامات صهیونیست به علت اظهارات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم، اکنون تصمیم گرفته است این دیدار برگزار شود.

به گزارش آژیراک، مقامات آگاه که نخواستند نامشان فاش شود در این باره اعلام کردند: دولت بایدن نشستی را که هفته گذشته پس از اظهارات انتقاد آمیزنخست وزیر اسرائیل لغو کرده بود، اکنون بار دیگر برگزار خواهد کرد.

نتانیاهو در پیام ویدئویی که هفته گذشته منتشر شده بود از آمریکا به دلیل سنگ اندازی در مسیر ارسال تسلیحات به این رژیم برای استفاده در جنگ غزه انتقاد کرده بود. وی در این فیلم تاکید کرد: غیرقابل تصور است که آمریکا طی ماه‌های اخیر تسلیحات و مهمات مورد نیاز اسرائیل را نگه داشته و از در اختیار قرار دادن آن به تل آویو امتناع می‌کند.

۵ مقام آگاه آمریکایی به آکسیوس اعلام کردند اکنون این نشست که قرار بود به تحولات برنامه هسته‌ای ایران بپردازد قرار است در ماه ژوئیه برگزار شود.

مقامات صهیونیست تاکنون نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند

۳۱۰۳۱۰

نشست مقامات واشنگتن و تل آویو درباره برنامه هسته‌ای ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نشست مقامات واشنگتن و تل آویو درباره برنامه هسته‌ای ایران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نشست مقامات واشنگتن و تل آویو درباره برنامه هسته‌ای ایران"، کلیک کنید.