نفت آبادان سرمربی جدید خود را معرفی کرد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

نفت آبادان سرمربی جدید خود را معرفی کرد - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آژیراک، قرارداد کمالوند یک و نیم فصل است و به زودی تمرینات طلایی پوشان آبادانی برای ادامه لیگ، زیر نظر این مربی آغاز می شود.

پیش از این سهراب بختیاری زاده سرمربی طلایی پوشان بود که در پی کسب نتایج ضعیف برکنار شد.

نفت آبادان هم اکنون با 13 امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد و شرایط بحرانی را سپری می کند.

نفتی ها که فصل جاری لیگ برتر را با سرمربی گری عبدالله ویسی شروع کردند، بعد از کشمکش فراوان سهراب بختیاری زاده هدایت نفتی ها را برعهده گرفت اما این سرمربی هم هفت بازی بیشتر دوام نیاورد و بامداد امروز خبر قطع همکاری با وی منتشر شد. حالا مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان قراردادی را تا پایان فصل آینده با کمالوند امضا کردند و امیدوار هستند تا با حضور این سرمربی باتجربه بتوانند در لیگ برتر بمانند.

نفت آبادان سرمربی جدید خود را معرفی کرد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نفت آبادان سرمربی جدید خود را معرفی کرد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نفت آبادان سرمربی جدید خود را معرفی کرد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.