نورافکن: یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم/ احمدزاده: فعلا بگذارید از قهرمانی لذت ببریم+ فیلم

نورافکن: یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم/ احمدزاده: فعلا بگذارید از قهرمانی لذت ببریم+ فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، امید نورافکن پس از قهرمانی سپاهان در جام حذفی گفت: واقعاً هشت سال لایق قهرمانی بودیم و امسال توانستیم با حمایت هواداران قهرمان شویم. بازی خوبی مقابل مس انجام دادیم و خوشحالم که مردم اصفهان امروز شاد شدند. امیدوارم که این قهرمانی‌ها ادامه‌دار باشد.

وی ادامه داد: ما باید کمتر از یک ماه دیگر در پلی‌آف لیگ نخبگان آسیا بازی کنیم، امیدوارم با یک برنامه‌ریزی خوب و حفظ شاکله اصلی تیم در آسیا هم نتیجه بگیریم.

نورافکن در مورد اینکه فینال جام حذفی قرار بود در قزوین برگزار شود، اما به تهران و ورزشگاه آزادی منتقل شد، تصریح کرد: زمین ورزشگاه آزادی خوب بود و بازی هم با VAR برگزار شد. به هر حال در هر شهری ما استادیوم بین‌المللی نداریم و باید دیدار فینال هم در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد قراردادش با باشگاه سپاهان اظهار کرد: یک سال دیگر قرارداد دارم و ان‌شاءالله ادامه می‌دهم.

احمدزاده: اجازه بدهید فعلا از قهرمانی لذت ببرم

فرشاد احمدزاده هم بعد از قهرمانی سپاهان گفت: خدا را شکر که توانستیم بعد از سال‌ها دل هواداران‌مان را شاد کنیم. امسال می‌توانستیم بهتر کار را تمام کنیم و خدا را شکر که جام قهرمانی را کسب کردیم.

وی راجع به اینکه سپاهان در لیگ هم مدعی قهرمانی بود، خاطر نشان کرد: شرایط سختی در لیگ برای ما رقم خورد، یکسری اتفاقات بد و همین‌طور مشکلات قراردادی باعث شد که به مشکل بخوریم. خدا را شکر که توانستیم جام حذفی را ببریم و اتفاق خوبی بود که بعد از 9 سال یک جام را به هواداران سپاهان هدیه کردیم.

احمدزاده در پاسخ به این پرسش که برای فصل بعد با تیمی صحبت کرده است یا خیر، تأکید کرد: اجازه بدهید از قهرمانی لذت ببرم.

حسین نژاد: من سه ساله با سپاهان قرارداد دارم اما چیزی مشخص نیست

محمد جواد حسین‌نژاد بعد از قهرمانی سپاهان اصفهان در جام حذفی گفت: به هواداران تبریک می‌گویم که از ما حمایت کردند. حق آنها بیشتر بود و خدا را شکر قهرمان جام حذفی شدیم. در فینال مسابقات مهم این است که برنده شویم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده را در سپاهان سپری خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: مشخص نیست؛ کار دست مدیر برنامه‌ام است.

 

 

 

نورافکن: یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم/ احمدزاده: فعلا بگذارید از قهرمانی لذت ببریم+ فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نورافکن: یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم/ احمدزاده: فعلا بگذارید از قهرمانی لذت ببریم+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نورافکن: یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم/ احمدزاده: فعلا بگذارید از قهرمانی لذت ببریم+ فیلم"، کلیک کنید.