هاشمی نسب: چرا فصل قبل آن مربی را تحریم نکردید؟

هاشمی نسب: چرا فصل قبل آن مربی را تحریم نکردید؟

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ مهدی هاشمی نسب در کنفرانس مطبوعاتی به سرمربی سابق پرسپولیس و البته خبرنگاران کنایه زد و گفت: چطور فصل گذشته که یک مربی 14 بار در کنفرانس های مطبوعاتی شرکت نکرد او را تحریم نکردید اما حالا مرا تحریم می کنید؟

اشاره هاشمی نسب به غیبت های تقریبا زیاد یحیی گل محمدی در کنفرانس های مطبوعاتی فصل گذشته بود و این که یحیی هم پارسال مثل جواد نکونام که امسال زیاد به کنفرانس نمی رود، ترجیح می داد گاهی اوقات دستیاران خود را برای مصاحبه های مطبوعاتی بفرستد.

حالا این که گل محمدی دقیقا در 14 کنفرانس غیبت داشته یا نه مشخص نیست اما قاعدتا یک سرمربی در 30 بازی لیگ برتری باید 60 بار به کنفرانس مطبوعاتی برود که به هر حال بعضی از مربیان ترجیح می دهند گاهی اوقات به کنفرانس نروند و یا به دلیل محرومیت نمی توانند در کنفرانس مطبوعاتی قبل و بعد از بازی شرکت کنند. جواد نکونام هم تصمیم گرفت در دربی تهران پاسخگوی سوالات خبرنگاران نباشد و البته قید حضور در کنفرانس مطبوعاتی امروز را هم زد .

نکونام آخرین بار بعد از بازی با استقلال خوزستان به کنفرانس رفت که آن هم در شهر اهواز بود.

257 251

هاشمی نسب: چرا فصل قبل آن مربی را تحریم نکردید؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاشمی نسب: چرا فصل قبل آن مربی را تحریم نکردید؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاشمی نسب: چرا فصل قبل آن مربی را تحریم نکردید؟"، کلیک کنید.