هشدار هواشناسی به 2 استان درباره بارندگی شدید

هشدار هواشناسی به 2 استان درباره بارندگی شدید

آفتاب نیوز :

محمدحسن نامی عصر روز شنبه در نشست ستاد مدیریت بحران خوزستان با اشاره به صدور هشدار های سطح قرمز و نارنجی سازمان هواشناسی در مورد بارش باران و باد شدید، افزود: سازمان هواشناسی برای 2 روز آینده در 2 استان کشور شامل استان های لرستان و خوزستان هشدار بارش باران و وزش باد شدید صادر کرده است.

وی افزود: در همین راستا نیز ستاد های بحران استان ها و شهرستان ها در این 2 استان در آماده باش کامل هستند، زیرا احتمال میزان بارش های شدید وجود دارد.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور ادامه داد: همچنین در 14 استان دیگر که هشدار نارنجی دریافت کرده اند نیز آمادگی لازم وجود دارد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بارش ها از فردا شب آغاز شده و در روز دوشنبه با شدت بیشتری ادامه دارد.

نامی با بیان اینکه در بارندگی های چند روز گذشته نیز کار ها به خوبی مدیریت شد و هیچ تلفاتی نداشتیم، گفت: در دوره های گذشته با هدایت استاندار خوزستان، مدیریت خوبی در سطح استان انجام شد.

وی بیان کرد: وضعیت آب و هوای استان خوزستان در این موقع از سال به گونه ای است که تمام نقاط سرسبز است؛ لذا تمام دشت ها و بیابان های استان باید رصد شود تا مردم با خطر مواجه نشوند.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به وضعیت آب موجود در سد های استان گفت: تا این لحظه وضعیت آب سد های استان به خوبی مدیریت شده و بی جهت آب رهاسازی نمی شود.

وی تاکید کرد: از آنجا که بیشتر آب ها در خوزستان سرازیر می شود، به بازدید های عملیاتی بیشتری نیاز است، همچنین مدیریت کار ها باید با دقت بالایی صورت گیرد.

هشدار هواشناسی به 2 استان درباره بارندگی شدید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار هواشناسی به 2 استان درباره بارندگی شدید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار هواشناسی به 2 استان درباره بارندگی شدید"، کلیک کنید.