همکاری دانشگاه و شرکت های فناور در فروش محصولات فناورانه

دهقانی اشکذری مطرح کرد؛

همکاری دانشگاه و شرکت های فناور در فروش محصولات فناورانه

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از همکاری این دانشگاه با شرکت های فناور برای فروش محصولات فناورانه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، آخرین نشست شورای استان دانشگاه آزاد  اسلامی یزد برگزار و منجر به امضای تفاهم نامه با یک شرکت دانش بنیان برگزار شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در حاشیه امضای تفاهم نامه میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و شرکت پدید قرن ایساتیس مبنی بر بازاریابی و فروش محصولات این شرکت توسط دانشگاه در سطح ملی و استان اظهار کرد: مسیر حرکت دانشگاه حمایت از شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در مرکز رشد است.

محمدرضا دهقانی اشکذری افزود: برای تعلق داشتن شرکت ها به دانشگاه، متعهد شدیم فروش محصولات شرکت پدیده قرن ایساتیس با تولید بیش از 16 محصول شوینده بهداشتی در سطح استان و کشور را برعهده گیریم.

وی، تعهد دانشگاه در فروش محصولات این شرکت دانش بنیان در سطح کشور را نویدبخش ظرفیت تولید بالاتر و درآمد غیرشهریه ای بیشتر برای دانشگاه دانست و ادامه داد: حرکت دانشگاه از تیوری محض به سمت حل مسیله، خلق ثروت و رفع مشکلات اجتماعی در دانشگاه نسل پنجم است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد تبیین کرد: اگر چرخش دانشگاه به سوی فرهنگی رخ ندهد، جامعه دچار آسیب و معضلاتی می شود، در این راستا دانشگاه نسل پنجم علاوه بر فعالیت در حوزه های آموزش، پژوهش، کارآفرینی و حل مسیله در حوزه های اجتماعی و فرهنگی در سطح جامعه نیز فعالیت خواهد داشت.

حجت الاسلام حسن زارع مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد هم با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر «خواندن قرآن به تنهایی کافی نیست؛ باید معنای آن را هم فهمید و هر کس که می تواند بفهمد، چه بهتر، اما کسی که نمی فهمد، باید از ترجمه های قرآن استفاده کند و هر آیه ای را که می خواند به ترجمه ی آن نیز بنگرد» گفت: باید در کنار فهم قرآن هر روز را اختصاص به یک آیه از قرآن داد تا با توجه و تفکر در معنای آن از این اقیانوس علم و معرفت توشه ای برای خود برداشت.

همکاری دانشگاه و شرکت های فناور در فروش محصولات فناورانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همکاری دانشگاه و شرکت های فناور در فروش محصولات فناورانه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همکاری دانشگاه و شرکت های فناور در فروش محصولات فناورانه"، کلیک کنید.