هوتن شکیبا و حمید جبلی داور جشنواره شدند

هوتن شکیبا و حمید جبلی داور جشنواره شدند

آفتاب نیوز :

نخستین جشنواره فیلم و عکس «با انرژی» که با دبیری حمید خانی از 27 تا 28 مرداد در تهران برگزار می شود، هیات داوران 2 بخش فیلم و عکس خود را معرفی کرد.

با حکم دبیر جشنواره، مهدی آشنا عکاس با سابقه سینما و تئاتر به عنوان رئیس هیات داوران این دوره از جشنواره منصوب شد. در بخش فیلم نخستین جشنواره فیلم و عکس «با انرژی»، حسن معجونی، پری ناز ایزدیار، رعنا آزادی ور، هدی زین العابدین و هوتن شکیبا از چهره های سینمای ایران کار ارزیابی و داوری آثار متقاضی حضور در این بخش از جشنواره را بر عهده گرفتند.

در بخش عکس جشنواره نیز کار ارزیابی و داوری آثار برعهده حمید جبلی، سیف اله صمدیان، محمود کلاری، فرهاد آئیش و مهدی پاکدل از هنرمندان سینما و هنر ایران است. نخستین جشنواره فیلم و عکس «با انرژی» با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و آگاهی بخشی درباره اهمیت مصرف هوشمندانه برق و تاثیرات مثبت آن بر جامعه و محیط زیست، برگزار می شود.

آثار ارسالی به این جشنواره توسط هیات داوران ارزیابی می شوند و به 10 اثر برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا می شود. این جشنواره تلاش دارد بستری برای رقابت سالم و کشف استعداد های جوان در عرصه فیلم سازی و عکاسی فراهم کند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، دریافت آثار از 28 خرداد آغاز می شود و هنرمندان عکاس و فیلم ساز از سراسر کشور می توانند از این تاریخ، آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. جزییات بیشتر درباره نحوه ارسال آثار متعاقباً اعلام می شود.

هوتن شکیبا و حمید جبلی داور جشنواره شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوتن شکیبا و حمید جبلی داور جشنواره شدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوتن شکیبا و حمید جبلی داور جشنواره شدند"، کلیک کنید.