واشنگتن از تحریم چند فرد و نهاد مرتبط با انصارالله خبر داد

واشنگتن از تحریم چند فرد و نهاد مرتبط با انصارالله خبر داد

به گزارش آژیراک از آژیراک، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد واشنگتن اقداماتی را علیه افراد و نهادهایی لحاظ خواهد کرد که انصارالله را قادر به دستیابی به مواد و تجهیزات ساخت سلاح کرده است.
به نقل از الجزیره، وزارت خارجه آمریکا همچنین مدعی شد این کشور افرادی که انصارالله را قادر ساختند حملاتی را علیه منافع و همپیمانان این کشور صورت دهند مجازات خواهد کرد.
همزمان شبکه العربیه مدعی شد وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرده است که دو تن از رهبران جنبش انصارالله و پنج نهاد وابسته به این جنبش را که در تسهیل خرید اسلحه سهیم بودند و در چین و عمان حضور دارند، در لیست تحریم ها قرار داده است.

واشنگتن اعلام کرد این تحریم ها در واکنش به حملات انصارالله در دریای سرخ است؛ حملاتی که اگر چه به زعم آمریکایی ها تهدیدی برای آزادی کشتیرانی بین الملی است، اما در واقع در راستای حمایت از ملت مظلوم فلسطین بوده و تنها کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی را تا زمان توقف جنگ ویرانگر این رژیم علیه نوار غزه هدف قرار می دهد.

310310

واشنگتن از تحریم چند فرد و نهاد مرتبط با انصارالله خبر داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واشنگتن از تحریم چند فرد و نهاد مرتبط با انصارالله خبر داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واشنگتن از تحریم چند فرد و نهاد مرتبط با انصارالله خبر داد"، کلیک کنید.