واشنگتن: می خواهیم با پاسخ دیپلماتیک به ایران از گسترش درگیری ها جلوگیری کنیم

واشنگتن: می خواهیم با پاسخ دیپلماتیک به ایران از گسترش درگیری ها جلوگیری کنیم

به گزارش آژیراک، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا امروز (دوشنبه) گفت واشنگتن در حال «سازماندهی یک پاسخ دیپلماتیک» به حمله ایران است تا از تشدید تنش ها جلوگیری کند.

به گزارش اسپوتنیک، وزیر خارجه آمریکا در یک نشست خبری گفت: «در 36 ساعت گذشته ما در حال سازماندهی و هماهنگی یک پاسخ دیپلماتیک بوده ایم تا از تشدید تنش ها جلوگیری کنیم.»

روابط عمومی کل سپاه بامداد یک شنبه در اطلاعیه ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق خبر داد و اعلام کرد ایران ده ها فروند موشک و پهپاد را به اهدافی در سرزمین های اشغالی شلیک کرده است. این حمله در واکنش به حمله ارتش اسراییل به کنسولگری ایران در سوریه صورت گرفت که به شهادت هفت تن از مستشاران نظامی ایران منجر شده بود.

به گزارش آژیراک، منابع خبری از پایان جلسه کابینه جنگ رژیم صهیونیستی پس از سه ساعت خبر دادند.

پیش تر منابع خبری صهیونیستی گزارش دادند جلسه امروز کابینه جنگ این رژیم پس از سه ساعت بدون حصول نتیجه به پایان رسیده است و فردا نیز جلسه ای برای بررسی گزینه های پاسخ به ایران برگزار خواهد شد.

جلسه کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در حالی برای دومین روز متوالی بی نتیجه به پایان رسید که این رژیم از جنوب در غزه و از شمال با حزب الله لبنان درگیر بوده و باید منابع نظامی خود را در جبهه های مختلف تقسیم کند.

در همین راستا، شبکه خبری سی.ان.ان امروز به نقل از منابع اسراییلی گزارش داد رژیم اشغالگر حمله زمینی به شهر رفح در جنوب نوار غزه را به دلیل حمله ایران به تعویق انداخته است.

310310

واشنگتن: می خواهیم با پاسخ دیپلماتیک به ایران از گسترش درگیری ها جلوگیری کنیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واشنگتن: می خواهیم با پاسخ دیپلماتیک به ایران از گسترش درگیری ها جلوگیری کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واشنگتن: می خواهیم با پاسخ دیپلماتیک به ایران از گسترش درگیری ها جلوگیری کنیم"، کلیک کنید.