واکنش جالب مدیرعامل نفت آبادان به گل مشکوک به آفساید آلومینیوم: اشتباه داوری جزیی از فوتبال است

تیمی که سپاهان و پرسپولیس را برده بود زمین گیر کردیم

واکنش جالب مدیرعامل نفت آبادان به گل مشکوک به آفساید آلومینیوم: اشتباه داوری جزیی از فوتبال است

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت گفت: تیمی که دو بار پرسپولیس را در اراک شکست داده و برابر سپاهان هم برنده بوده مقابل ما زمین گیر شد.

محمدحسین رحمانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، درباره تساوی خارج از خانه صنعت نفت آبادان و اینکه میزان امیدواری این تیم برای بقا در لیگ برتر تا چه اندازه است، اظهار کرد: تغییرات در بازی های تیم ما ملموس است. از زمانی که فراز کمالوند سرمربی شده، روند خوبی داشتیم و بازی های درخور توجهی ارایه کردیم. با تمام توان تلاش خواهیم کرد و ازهیچ کوششی کوتاهی نمی کنیم تا بتوانیم در لیگ برتر بمانیم و سهمیه شهر آبادان حفظ شود.

وی در خصوص اینکه اعضای تیمش معتقد بودند گل آلومینیوم اراک در موقعیت مشکوک به آفساید به ثمر رسیده، عنوان کرد: فوتبال است و اشتباه داوری هم جزیی از آن، همان طور که یک روز از اشتباه داوری سود می کنیم یک روز هم از اشتباه داوری ضرر می کنیم. این اشتباهات در ذات فوتبال است و یک روز به نفع ما و روز دیگر به ضررمان می شود. در مجموع اشتباهات داوری به خاطر انسانی بودن آن طبیعی است ولی امیدوارم در نهایت این اشتباهات نتیجه بدی را برای صنعت نفت نداشته باشد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در مورد اینکه برای اعضای تیم پاداشی در راستای ماندن تیم در لیگ برتر در نظر گرفته شده، گفت: این موارد خانوادگی است و صحیح نیست در مورد مسایل درونی باشگاه صحبت کنم.

وی در مورد بازی های پیش روی صنعت نفت با شمس آذر، ذوب آهن و تراکتور یادآور شد: بدون درنظر گرفتن جایگاه رقبا به زمین خواهیم رفت. می جنگیم و امیدوارم اتفاق خوب رقم بخورد.آنچه برای ما معنا پیدا می کند این است که در سه بازی پایانی با همه توان به زمین برویم تا بتوانیم برنده بازی شویم. آلومینیوم اراک با وجود میزبانی در دیداری که موقعیت های گلزنی بیشتری نصیب تیم صنعت نفت شد در نهایت یک امتیاز گرفت. تیمی که دو بار پرسپولیس را در اراک شکست داده و برابر سپاهان هم برنده بوده است مقابل ما زمین گیر شد. با احترام به همه نام ها به جایگاه و شهرت هیچ تیمی توجه نمی کنیم. برابر شمس آذر قزوین مهم می رویم تا بهترین نتیجه را بگیریم و در نهایت لیگ برتری بمانیم.  

واکنش جالب مدیرعامل نفت آبادان به گل مشکوک به آفساید آلومینیوم: اشتباه داوری جزیی از فوتبال است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش جالب مدیرعامل نفت آبادان به گل مشکوک به آفساید آلومینیوم: اشتباه داوری جزیی از فوتبال است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش جالب مدیرعامل نفت آبادان به گل مشکوک به آفساید آلومینیوم: اشتباه داوری جزیی از فوتبال است"، کلیک کنید.