واکنش همسر هنیه پس از شنیدن خبر شهادت فرزندان و نوه هایش

واکنش همسر هنیه پس از شنیدن خبر شهادت فرزندان و نوه هایش

همسر اسماعیل هنیه که از شهادت فرزندان و نوه هایش در حمله اخیر رژیم صهیونسیتی بی اطلاع بود پس از شنیدن این خبر واکنش جالبی داشت.

به گزارش آژیراک، به نقل از نور نیوز،ام عبدالسلام، همسر اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش حماس چند روز مانده به عید بر اثر بیماری در بیمارستان بستری بود و هنیه روز پنجشنبه به ملاقات او رفت و خبر شهادت فرزندان و نوه هایش را به اطلاع او رساند. 

همسر هنیه پس از شنیدن این خبر شکر خدا را به جا آورد، وضو گرفت و دو رکعت نماز شکر به جا آورد و این عکس از اسماعیل هنیه و همسرش گرفته شد.

ام عبدالسلام علاوه بر فرزندان شهید خانواده، قبلا با دو نوه و یکی از برادران، همسر برادر و همینطور نوه های برادر دیگرش که به شهادت رسیده بودند وداع کرده بود.

در حمله دو روز گذشته ارتش اسراییل به اردوگاه الشاطی در شهر غزه، 3 فرزند و 3 نوه اسماعیل هنیه به شهادت رسیدند. 

پایان خبر آژیراک

واکنش همسر هنیه پس از شنیدن خبر شهادت فرزندان و نوه هایش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش همسر هنیه پس از شنیدن خبر شهادت فرزندان و نوه هایش" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش همسر هنیه پس از شنیدن خبر شهادت فرزندان و نوه هایش"، کلیک کنید.