وزیر خارجه اسراییل: جلوی ایران را بگیرید / انتشار فیلم عزاداری کنار برج ایفل

به گزارش آژیراک اسراییل کاتز، وزیر امور خارجه اسراییلی با انتشار ویدیویی در صفحه توییتر خود از جهان خواسته پیش از آنکه به گفته او خیلی دیر شود، جلوی ایران را بگیرند.

کاتز در این ویدیو که در آن گروهی از شهروندان در حال مراسم عزاداری محرم هستند تاکید می کند که خطر ایران بسیار نزدیک است و باید هرچه سریعتر مقابل این کشور ایستاد. او همچنین در این پست توییتری به سه زبان انگلیسی، عبری و فرانسوی جمله «همین حالا ایران را متوقف کنید پیش از آنکه خیلی دیر شود» را نوشته است.

به گزارش عصر ایران به نقل از یورونیوز، مشخص نیست ارتباط این ویدیو به ایران چیست و حضور گروهی از شهروندان در مراسم عزاداری و سینه زنی با خطرات برآمده از ایران چه ارتباطی دارد.

او در پایین پست خود آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه ایالات متحده و همچنین وزرای امور خارجه کشورهای فرانسه، ایتالیا، بریتانیا و آلمان را نیز منشن کرده است.

در این ویدیو وزیر خارجه اسراییل تلاش کرده ایران را به عنوان خطری بزرگ برای جهان به تصویر بکشد و در آن تصاویری از برج ایفل دیده می شود در حالی که گروهی از مسلمانان فریاد الله اکبر سر می دهند.

توییت وزیر خارجه اسراییل

وزیر خارجه اسراییل: جلوی ایران را بگیرید / انتشار فیلم عزاداری کنار برج ایفل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر خارجه اسراییل: جلوی ایران را بگیرید / انتشار فیلم عزاداری کنار برج ایفل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر خارجه اسراییل: جلوی ایران را بگیرید / انتشار فیلم عزاداری کنار برج ایفل"، کلیک کنید.