وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت های ماه های اخیر به اوج رسیده است

وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت های ماه های اخیر به اوج رسیده است

آژیراک/مازندران فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه روز جهانی قدس نماد مبارزه با ظلم و بی عدالتی است، گفت: وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت هایی که طی ماه های اخیر درغزه انجام داده به اوج رسانده و خوی وحشی گری و ددمنشانه آنها همچنان ادامه دارد.

ذات اله زارعی در گفت وگو با خبرنگار آژیراک افزود: اکنون رژیم غاصب صهیونیستی به مرحله استیصال و درماندگی رسیده و از درون پوسیده است و آخرین دست و پا زدن های خود را برای ادامه حیاتش انجام می دهد.

وی اظهار کرد: زمینه سیاسی و روانی جامعه جهانی برای نابودی رژیم اشغالگر قدس فراهم شده، از این رو حضور در راهپیمایی این روز جهانی و مهم و حساس برای همگان طبق وظیفه و تکلیف شرعی واجب است و به طور یقین همه با وحدت و انسجام بر سر رژیم اسراییل فریاد خواهیم کشید.

فرماندار ویژه آمل ادامه داد: فلسفه روز قدس، دفاع از مظلوم، حمایت و یاری مردم مسلمان فلسطین، اهتمام به امور مسلمین جهان، رسیدگی به مظلومان، دفاع از حریم دینداری، دفاع از انسانیت، اسلام و آزادی انسان ها است چون دفاع از حق مردم در تبیین مباحث دینی جایگاه ویژه ای دارد.

زارعی ادامه ظهار کرد: بیداری اسلامی ثمره مهم روز قدس است و شرکت در راهپیمایی روز قدس حضوری معنوی است که منجر به تقویت جبهه مقابله با ظلم و ستم خواهد شد.

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه انسانی و اسلامی است که همه انسان های آزاده و همه مسلمانان باید برای بزرگداشت آن اقدام کنند، افزود: روز قدس تنها متعلق به ملت فلسطین نیست بلکه یک موضوع بین المللی و جهانی و متعلق به تمام بشریت برای مقابله با جنایات ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس است که باید تا نابودی کامل این رژیم کودک کش ادامه داشته باشد. 

فرماندار آمل با اشاره به اینکه پس از حملات وحشیانه رژیم اسراییل به کودکان، زنان و مردان غزه، درماه های گذشته دل انسان های آزادی خواه را به درد می آورد، تصریح کرد: این رژیم جعلی با نقض دوباره حقوق بین الملل در پایتخت یک دولت رسمی و به کنسولگری رسمی یک کشور، پا را از حد و مرز خود فراتر گذاشته که باید مجامع بین المللی به آن واکنش نشان دهند.

زارعی، به اهمیت جهاد تبیین در خصوص روز قدس و برگزاری باشکوه راهپیمایی آن با حضور آحاد مردم و مسیولان در شهر و مناطق روستایی شهرستان اشاره کرد و گفت: اینک آنچه بسیار مهم است تجلی این اراده عظیم در هرچه باشکوه تر برگزار کردن راهپیمایی وحدت بخش و دشمن شکن روز جهانی قدس است.

وی یادآورشد: بدون شک اقشار مختلف مردم مومن، روزه دار و انقلابی شهرستان آمل همگام با مسلمانان جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی آماده اند تا امسال هم با حضور گسترده و عظیم در راهپیمایی روز قدس ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل (ره) و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب، بار دیگر تبلور عینی حمایت امت واحده اسلامی و ملت های آزاده و حق طلب جهان، آزادی خواهی مردم بی دفاع فلسطین، اعلان نفرت و انزجار خود از جنایت های رژیم صهیونیستی و حامیان این رژیم غاصب و جعلی را به جهانیان نشان دهند.

راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در  شهرستان آمل و بخش های پنجگانه این شهرستان با حضور گسترده اقشار مختلف مردم مومن در روز جمعه 25 فروردین ماه جاری همراه با برنامه های متنوع، برگزار می شود.

این راهپیمایی در شهرآمل ازساعت10 صبح روز جمعه 17 فروردین ازمیدان قایم تا میدان 17شهریور، خیابان 17شهریور تا مصلی نمازجمعه این شهر برگزار خواهد شد.

پایان خبر آژیراک

وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت های ماه های اخیر به اوج رسیده است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت های ماه های اخیر به اوج رسیده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت های ماه های اخیر به اوج رسیده است"، کلیک کنید.