«ویل اسمیت» و تجربه خواندن قرآن

«ویل اسمیت» و تجربه خواندن قرآن

به گزارش خبرگزاری آژیراک، این بازیگر برنده اسکار در گفت وگویی درباره تجربه خواندن قرآن گفت: من سادگی آن را دوست داشتم. قرآن خیلی واضح و شفاف است و نمی توان از آن برداشت اشتباهی داشت.

اسمیت که کتاب مقدس دو دین دیگر ابراهیمی، یهودیت و مسیحیت را نیز خوانده است، افزود: از اینکه سه کتاب مقدس – قرآن، تورات و انجیل – چقدر به هم مرتبط هستند شگفت زده شدم.

اسمیت به عمرو ادیب، روزنامه نگار مصری در پادکست بیگ تایم گفت: من سادگی قرآن را دوست داشتم؛ قرآن بسیار واضح است؛ شفاف است و جایی برای سوءتفاهم نمی گذارد. روح آن بسیار زیبا و واضح بود.

به نقل از آژیراک، اسمیت که دو سال پیش به خاطر سیلی زدن به کریس راک به خاطر شوخی او با همسرش روی صحنه در اسکار خبرساز شده بود، گفت که برای مقابله با چالش هایی که تجربه کرده بود به معنویت بازگشته است.

این بازیگر پس از حواشی جوایز اسکار دو سال پیش به مدت 10 سال از حضور در جوایز آکادمی محروم شد اگرچه به صورت رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد و رفتار خود را اشتباه دانست.

5757

«ویل اسمیت» و تجربه خواندن قرآن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«ویل اسمیت» و تجربه خواندن قرآن" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«ویل اسمیت» و تجربه خواندن قرآن"، کلیک کنید.