پاسخ بایدن به چالش ترامپ برای مناظره

پاسخ بایدن به چالش ترامپ برای مناظره

به گزارش آژیراک، جو بایدن، رییس جمهور آمریکا بعد از آنکه دونالد ترامپ، رقیب احتمالی جمهوریخواهش در انتخابات ریاست جمهوری 2024 که او را برای شرکت در مناظره در «هر جا، هر زمان و هر مکان» به چالش طلبید، به صورت مشروط پاسخ مثبت داده و گفت که این پیشنهاد را رد نمی کند.

به نوشته خبرگزاری رویترز، جو بایدن روز جمعه همچنان که قصد عزیمت از واشنگتن به فیلادلفیا را داشت به خبرنگاران گفت مناظره کردن با دونالد ترامپ پیش از انتخابات ریاست جمهوری پنجم نوامبر را رد نمی کند.

به نقل از آژیراک بایدن در تلاش برای موافقت مشروط با این پیشنهاد گفت: «این اتفاق بستگی به رفتار او دارد.»

به طور معمول نهاد موسوم به «کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری» در آمریکا در سال های برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور سه مناظره را سازماندهی کرده و به اجرا در می آورد. در زمان کارزار انتخابات 2020 ترامپ و بایدن دو مناظره را با یکدیگر برگزار کردند اما مناظره سوم آنها لغو شد.

دو سال پیش کمیته ملی حزب جمهوریخواه آمریکا رای به کناره گیری از مناظرات سازماندهی شده توسط این کمیسیون در پی شکایت ترامپ از زمانبندی، فرمتها و گزینش مجریان این مناظره ها داد. اما ترامپ روز چهارشنبه در حساب خود در رسانه اجتماعی متعلق به خودش موسوم به «تروث سوشال» بایدن را برای شرکت در مناظره به چالش کشید.

ترامپ در این پست خود نوشت: «این برای مصلحت کشور ما مهم است که جو بایدن و من بر سر مسایلی ضروری برای آمریکایی ها و مردم آمریکا مناظره برگزار کنیم. به این ترتیب من درخواست برگزاری مناظرات را در هر زمان و هر جا و هر مکان می دهم.»

ترامپ در زمان برگزاری مناظرات مربوط به رقبایش در رقابت مقدماتی جمهوریخواهان از شرکت در آنها خودداری کرده بود.

311311

پاسخ بایدن به چالش ترامپ برای مناظره

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ بایدن به چالش ترامپ برای مناظره" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ بایدن به چالش ترامپ برای مناظره"، کلیک کنید.