پخش 20 عمل قلب زنده از اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) در کنگره قلب کاسپین

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد؛

پخش 20 عمل قلب زنده از اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) در کنگره قلب کاسپین

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 20 عمل به شکل زنده از اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) تا فردا شب در کنگره قلب کاسپین پخش خواهد شد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آژیراک؛ محمود محمودزاده شبستری امروز، 24 فروردین ماه، در کنگره بین المللی بیماری های مادرزادی قلب کاسپین که در مجتمع شهدای سلامت برگزار شد، اظهار کرد: امسال پنجمین برنامه کنگره کاسپین اجرا می شود.  این کنگره روزهای اول به صورت محدود در بیمارستان رضوی شروع شد و امروز به این مرکز که متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده، منتقل شده است.

وی بیان کرد: 600 مقاله و سخنرانی برای این چهار روز آماده شده است. 20 عمل به شکل زنده از اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) تا فرداشب پخش خواهد شد. 150 دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این کنگره همکاری می کنند.

محمودزاده شبستری عنوان کرد: برنامه ما هم داخلی است و هم تایید CSI را دارد که در ایران و مشهد با همراهی آستان قدس رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد این برنامه جهانی را اجرا می کنیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: روش برنامه و نوع سخنرانی ها و عمل ها با مدیریت و مسیولیت انجمن جهانی قلب CSI انجام می شود و ما مجری هستیم اما این توانمندی در کشور ما وجود دارد که برنامه جهانی قلب را در کشورمان اجرا کنیم و جای خرسندی دارد.

پخش 20 عمل قلب زنده از اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) در کنگره قلب کاسپین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش 20 عمل قلب زنده از اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) در کنگره قلب کاسپین" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش 20 عمل قلب زنده از اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) در کنگره قلب کاسپین"، کلیک کنید.