پلیس دختر 11 ساله را از دستان 2 شرور آدم ربا در تهران نجات داد

پلیس دختر 11 ساله را از دستان 2 شرور آدم ربا در تهران نجات داد

رییس پلیس آگاهی پایتخت از پیدا کردن دختر 11 ساله دقایقی پس از آدم ربایی در شرق تهران خبر داد.

به گزارش آژیراک، سردار  علی ولیپور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی پیش زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد که دختر 11 ساله اش پس از اینکه از مدرسه تعطیل شده دیگر به خانه بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش است. موضوعی که سبب نگرانی این مادر و درخواست کمکش از پلیس شده شده بود.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان خیلی زود راهی مدرسه شده و با بازبینی دوربین های مداربسته متوجه شدند که دو نفر از  اراذل و اوباش با خودروی خود پس از تعطیلی مدرسه برای دختر 11 ساله مزاحمت ایجاد کرده و پس از فریب، اقدام به ربودن وی کرده اند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت متهمان را شناسایی کرده و متوجه شدند که آنها قصد دارند تا دختر 11 ساله را به اسلامشهر ببرند.در همین راستا نیز هماهنگی های لازم با مقام قضایی انجام شده و اقدامات گسترده کارآگاهان ادامه پیدا کرد.

وی با بیان اینکه دو فرد شرور از تحت تعقیب قرار گرفتن خودشان از سوی ماموران پلیس مطلع شدند، گفت: این افراد که متوجه شده بودند پلیس آگاهی آنها را زیرنظر دارد دختر بچه را در خیابان رها کرد و از صحنه جرم متواری شدند. 

ولی پور گودرزی با بیان اینکه با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی دختر 11 ساله به آغوش گرم خانواده اش بازگردانده شد، گفت: متهمان هم مورد شناسایی قرار گرفته و تحت تعقیب کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار دارند.

پایان خبر آژیراک

پلیس دختر 11 ساله را از دستان 2 شرور آدم ربا در تهران نجات داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس دختر 11 ساله را از دستان 2 شرور آدم ربا در تهران نجات داد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس دختر 11 ساله را از دستان 2 شرور آدم ربا در تهران نجات داد"، کلیک کنید.