پلیس 2 موبایل قاپ سابقه دار را زمین گیر کرد

پلیس 2 موبایل قاپ سابقه دار را زمین گیر کرد

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 موبایل قاپ با بیش از 20 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش آژیراک، سرهنگ رسول بهرامی درباره جزییات این خبر گفت: به دنبال وقوع و اعلام یک فقره موبایل قاپی در سطح محدوده حوزه استحفاظی کلانتری 169 مشیریه رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران این کلانتری قرار گرفت و آنان با انجام اقدامات اطلاعاتی اقدام به شناسایی دو موبایل قاپ مورد نظر کردند.

وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و این دو نفر در عملیاتی پلیس دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: پس از دستگیری دو سارق، موتورسیکلت آن ها نیز توقیف شد. همچنین متهمان که در جریان بازرسی بدنی تعداد دو دستگاه تلفن همراه سرقتی از آنان کشف شده بود، تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به 20 فقره سرقت اعتراف کردند. 

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهرانم بزرگ با بیان اینکه دو متهم دستگیر شده 39 و 40 سال سن داشته و دارای سابقه زندان بودند، گفت: تا کنون تعداد پنح نفر از مالباختگان مورد شناسایی قرارگرفته اند. 

وی از تشکیل پرونده برای دو سارق دستگیر شده خبر داد و گفت: متهمان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

بهرامی با اشاره به این پرونده به مردم توصیه کرد که در معابر و مکان های شلوغ هنگام مکالمه با تلفن همراه، از هندزفری استفاده کرده و همچنین در صورت استفاده از تلفن همراه در اماکن عمومی تا حد امکان نسبت به اطراف خود هوشیار باشند تا امکان سرقت تلفن همراه را به حداقل برسانند.

پایان خبر آژیراک

پلیس 2 موبایل قاپ سابقه دار را زمین گیر کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس 2 موبایل قاپ سابقه دار را زمین گیر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس 2 موبایل قاپ سابقه دار را زمین گیر کرد"، کلیک کنید.