پورحمیدی یک کلین شیت تا کسب عنوان بهترین دروازه بان لیگ برتر – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

پورحمیدی یک کلین شیت تا کسب عنوان بهترین دروازه بان لیگ برتر - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آژیراک، تیم های فوتبال تراکتور و ملوان در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر امروز سه شنبه 8 خرداد و از ساعت 20 در ورزشگاه یادگار امام تبریز رو در روی هم قرار می گیرند. در حال حاضر تراکتور با 48 و ملوان با 40 امتیاز در رده های چهارم و پنجم جدول قرار دارند و سرخ های تبریز برای رسیدن به جایگاه سوم جدول نیاز به پیروزی در این بازی خانگی دارند.

حسین پورحمیدی دروازه بان تیم تراکتور در این فصل و تا پیش از بازی با ملوان در مجموع 28 بازی، 17 بار دروازه خود را بسته نگه داشته و با یک کلین شیت بیشتر نسبت به سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال تهران در صدر جدول بهترین دروازه بانان فصل بیست و سوم قرار گرفته است.

پورحمیدی اگر بتواند در بازی با ملوان گلی را دریافت نکند، در فاصله یک هفته تا پایان مسابقات لیگ برتر می تواند عنوان بهترین دروازه بان لیگ را از آن خود کند. اگر سید حسین حسینی نیز در دو بازی باقی مانده استقلال دروازه اش را بسته نگه دارد می تواند در صدر جدول قرار گیرد.

باید دید امروز پورحمیدی و حسینی می توانند دروازه تیم های خود را بسته نگه دارند یا خیر.

پورحمیدی یک کلین شیت تا کسب عنوان بهترین دروازه بان لیگ برتر – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پورحمیدی یک کلین شیت تا کسب عنوان بهترین دروازه بان لیگ برتر – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پورحمیدی یک کلین شیت تا کسب عنوان بهترین دروازه بان لیگ برتر – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.