پپه رکورد تاریخی خود را شکست! قیمت PEPE به صعود ادامه خواهد داد؟

پپه رکورد تاریخی خود را شکست! قیمت PEPE به صعود ادامه خواهد داد؟

به گزارش خبرگزاری آژیراک،بر اساس داده های بازار، قیمت پپه در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه، به ترتیب 14، 50 و 810 درصد رشد داشته است.pepe-price-hits-ath-why-is-pepe-

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار و حجم معاملات پپه نیز در 24 ساعت گذشته، به ترتیب 14 و 47 درصد رشد داشته است. به این ترتیب، پپه با ارزش بازار 4٫2 میلیارد دلاری خود، اکنون در جایگاه 35 بازار قرار دارد.

رمز ارز نوشت: عوامل مختلفی به صعود اخیر قیمت پپه کوین کمک کرده اند، از جمله:

1. اثر ایلان ماسک: ایلان ماسک به تازگی توییتی را با تم پپه قورباغه منتشر کرده که به گمانه زنی ها و کنجکاوی پیرامون میم کوین پپه منجر شده و رشد قیمت آن را به همراه داشته است.

2. ثبات و انعطاف پذیری بالقوه پپه: پلتفرم های ردیابی اخیرا از ارسال تریلیون ها توکن PEPE به صرافی های متمرکز توسط نهنگ ها خبر داده اند. علی رغم نوسانات اخیر قیمت، پپه انعطاف پذیری خوبی را از خود نشان داد و به سرعت برگشت که اعتماد فعالان بازار به این میم کوین را تقویت می کند.

3. سود باز (OI): بر اساس داده های پلتفرم Coinglass، سود باز قراردادهای آتی پپه با 26٫69 درصد افزایش، به 147٫54 میلیون دلار و حجم معاملات آتی آن نیز با رشد قابل توجه 48٫49 درصدی به 1٫38 میلیارد دلار رسیده که نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران است.

در این میان، میانگین های متحرک نمایی 50 و 200 روزه از یک مومنتوم قوی و احتمال افزایش بیشتر قیمت برای پپه خبر می دهند. شاخص مکدی (MACD) نیز نشان می دهد که احتمال ادامه افزایش قیمت PEPE وجود دارد.

با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) پپه در حدود 79٫73 قرار دارد که نشان می دهد این میم کوین ممکن است بیش از حد خرید شده باشد که به طور بالقوه، می تواند باعث اصلاح قیمت شود.

220

پپه رکورد تاریخی خود را شکست! قیمت PEPE به صعود ادامه خواهد داد؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پپه رکورد تاریخی خود را شکست! قیمت PEPE به صعود ادامه خواهد داد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پپه رکورد تاریخی خود را شکست! قیمت PEPE به صعود ادامه خواهد داد؟"، کلیک کنید.