پیام تبریک فرمانده کل سپاه به مردم و منتخب ریاست‌جمهوری

پیام تبریک فرمانده کل سپاه به مردم و منتخب ریاست‌جمهوری

سرلشکر حسین سلامی در پیام تبریک انتخاب مسعود پزشکیان به‌عنوان منتخب ملت ایران در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی بر آمادگی همه جانبه برای تداوم و تقویت تعامل و همکاری سپاه با دولت تاکید کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، سرلشکر پاسدار حسین سلامی در پیامی با تبریک انتخاب مسعود پزشکیان در «چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری» از آمادگی همه جانبه» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» برای تداوم راهبرد این نهاد انقلابی و مردمی در تعامل و همکاری با دولت در چارچوب ماموریت‌ها و وظایف قانونی و در راستای سیاست‌های کلان ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) برای پاسخ به نیاز‌های کشور خبر داد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم برادر ارجمند

آقای مسعود پزشکیان ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

خدای بزرگ را شاکریم با هدایت قلب‌های آکنده از عشق به «اسلام» و سرافرازی «ایران عزیز»، حضور شورانگیز و دشمن شکن مردم پای صندوق‌های رای در «انتخابات شکوهمند ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۳»، در لبیک رسا به ولی فقیه زمان و رهبر حکیم و عظیم الشأن انقلاب اسلامی (مدظله العالی) بار دیگر اراده عظیم ایرانیان متجلی و موجبات شرمساری دشمنان انقلاب، نظام و میهن اسلامی فراهم آمد و بویژه تلاش و برنامه ریزی شیطانی امپراتوری رسانه‌ای غربی صهیونیستی که بر طبل تحریم و عدم مشارکت مردم در انتخابات می‌کوبیدند به شکست قطعی انجامید.

با قدردانی از حضور پرشور و با نشاط آحاد مختلف ملت رشید و تاریخ ساز ایران در خلق این حماسه سیاسی و نیز همت و کوشش تمامی عوامل اجرایی، نهاد‌های نظارتی و نیرو‌های مسئول برقراری امنیت و آرامش انتخابات کشور در این رویداد بزرگ؛ انتخاب جنابعالی در «چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی» را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و سربلندی آن برادر عالیقدر در بر عهده گرفتن این امانت خطیر را از خداوند متعال مسئلت دارم.

اطمینان داریم با بسیج همه جانبه ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و شایستگی‌های ملی، توفیق و پیروزی نظام در عرصه جنگ اقتصادی دشمنان حاصل خواهد شد و با اتکا به راهبرد تقویت و بهره‌گیری از توانمندی‌های درونی و صیانت از اقتدار نظام در آوردگاه‌های بین المللی برای استیفای حقوق حقه ملت ایران، شاهد درخشش ایرانیان در سپهر سیاست جهانی خواهیم بود.

در پایان با گرامیداشت یاد و مجاهدت‌های حماسی و ماندگار شهید جمهور خادم الرضا حضرت آیت الله رئیسی (ره) آمادگی‌های همه جانبه «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» برای تداوم و تقویت راهبرد این نهاد انقلابی و مردمی در تعامل و همکاری با دولت‌ها، در چارچوب ماموریت‌ها و وظایف قانونی و در راستای سیاست‌های کلان ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای پاسخ به نیاز‌های کشور را اعلام می‌داریم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پیام تبریک فرمانده کل سپاه به مردم و منتخب ریاست‌جمهوری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک فرمانده کل سپاه به مردم و منتخب ریاست‌جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک فرمانده کل سپاه به مردم و منتخب ریاست‌جمهوری"، کلیک کنید.