پیام قدردانی نماینده ولی‌فقیه و استاندار آذربایجان‌غربی از مردم

پیام قدردانی نماینده ولی‌فقیه و استاندار آذربایجان‌غربی از مردم

آژیراک/آذربایجان غربی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ارومیه و محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی در پیامی مشترک از حضور پرشور مردم استان در دور دوم انتخابات چهارهمین دوره ریاست جمهوری تقدیر کردند.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

حماسه‌ حضور پرشور شما در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، صفحه‌ تابناک دیگری بر افتخارات بزرگ انقلاب افزود.

بار دیگر آگاهانه و بهنگام، دفاع جانانه‌ خود از نظام اسلامی را به همه نشان دادید و یاوه‌های دشمنان این مرز و بوم را باطل ساختید و بر وفاداری خود به قانون اساسی که انتخاب رئیس جمهور را حق و تکلیف شما دانسته است پای فشردید و پاسخ محکمی به مراکز استبکاری و مداخله‌جو که قصد داشتند شما را از صندوق‌های رأی دلسرد کنند، دادید.

حضور باصلابت و دشمن‌شکن شما مردم ولایتمدار و هوشیار آذربایجان‌غربی در این انتخابات موجب پشیمانی و یاس دشمنان و بدخواهان این ملت شد و بار دیگر حرکت ملت ایران در مسیر تعالی و تدبیر و خردورزی و امید به آینده ای روشن را رقم زد.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور آیت‌اله رئیسی و تبریک انتخاب دکتر مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس‌جمهور اسلامی ایران، وظیفه خود می‌دانیم از موقعیت‌شناسی شما مردم نجیب قدردانی نموده و با تقدیر از کلیه عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، انتظامی و امنیتی؛ خدای بزرگ را سپاس گوییم که ایران عزیز را هر روز پرصلابت از همیشه در مسیر تعالی و موفقیت قرار داده و امروز مشارکت شما نام و یاد امام راحل و ارواح طیبه شهدا را شاد و سرافراز نمود.

سیدمهدی قریشی
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی 
و امام جمعه ارومیه

محمدصادق معتمدیان
استاندار آذربایجان غربی

پایان خبر آژیراک

پیام قدردانی نماینده ولی‌فقیه و استاندار آذربایجان‌غربی از مردم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام قدردانی نماینده ولی‌فقیه و استاندار آذربایجان‌غربی از مردم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام قدردانی نماینده ولی‌فقیه و استاندار آذربایجان‌غربی از مردم"، کلیک کنید.