پیشنهاد سعید علامیان برای خوانش دو کتاب در نوروز+ فیلم

سعید علامیان از پیشکسوتان حوزه خبرنگاری جنگ و نویسنده پیشنهاد می کند علاقه مندان ادبیات پایداری در روزهای تعطیل نوروز آثاری همچون «جنگ شانزده ساله» و «نامزد گلوله ها» را مطالعه کنند.

به گزارش آژیراک، سعید علامیان سال 1334 در تهران به دنیا آمد. در فروردین سال 1360 حرفه روزنامه نگاری را در روزنامه جمهوری اسلامی شروع کرد که تا سال 1368 ادامه یافت. او در این مدت صفحه جبهه و جنگ را در آن روزنامه تاسیس کرد و به عنوان خبرنگار در جبهه ها حضور یافت.

علامیان در مهرماه سال 1367 در میان هنرمندان برگزیده هشت سال دفاع مقدس، لوح زرین پیام امام خمینی(ره)، دیپلم افتخار و نشان طلای یادبود مجتمع هنر و ادبیات دفاع مقدس را در رشته خبرنگاری دریافت کرد. او پس از جنگ، کار در مطبوعات را دنبال کرد که از جمله هشت سال سردبیری هفته نامه ری از 1370 تا 1378 و همچنین سردبیری فصلنامه فرهنگ پایداری از 1383 تا 1385 را می توان نام برد که حاصل آن،چاپ شدن هشت شماره فصلنامه مزبور بود.

پیشنهاد سعید علامیان برای خوانش دو کتاب در نوروز+ فیلم
سعید علامیان سمت راست تصویر در حال تهیه گزارش در جبهه

او علاوه بر این، دبیری سرویس بخش اجتماعی روزنامه ایران و روزنامه سیاست روز و فعالیت در نشریات مختلف دیگر را در کارنامه بیش از سه دهه روزنامه نگاری خود دارد.

وی که به تازگی به عنوان یکی از برگزیدگان کتاب سال دفاع مقدس معرفی شد، در پیامی تصویری به مخاطبان آژیراک چند کتاب پیشنهاد می کند تا در ایام نوروز به مطالعه آن بپردازند.

پایان خبر آژیراک

پیشنهاد سعید علامیان برای خوانش دو کتاب در نوروز+ فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد سعید علامیان برای خوانش دو کتاب در نوروز+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد سعید علامیان برای خوانش دو کتاب در نوروز+ فیلم"، کلیک کنید.