پیش بینی باران برای همدان

-رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: افزایش نسبی دما های را تا پایان هفته حدود 3 درجه سلسیوس می توانیم انتظار داشته باشیم و این شرایط تا روز شنبه ادامه دارد.

پیش بینی باران برای همدان

آفتاب نیوز :

محمدحسن باقری شکیب گفت: از فردا پنج شنبه تا روز شنبه عمدتاً آسمان استان صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود و اواسط روز وزش باد را می توان انتظار داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در برخی از مناطق شمالی استان افزایش سرعت باد قابل ملاحظه خواهد بود افزود: افزایش نسبی دما های طی روز و صبحگاهی را تا پایان هفته حدود 3 درجه سلسیوس می توانیم انتظار داشته باشیم و این شرایط تا روز شنبه ادامه دارد.

باقری شکیب افزود: از روز یکشنبه اواخر وقت رفته رفته با افزایش ابر ورود سامانه بارشی را به استان می توانیم شاهد باشیم که اواسط هفته آینده شاهد بارش باران در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

وی گفت: کمینه و بیشینه در ایستگاه فرودگاه همدان طی 24 ساعت گذشته صفر و18 درجه سلسیوس بوده و در این مدت بهار با منفی یک درجه سردترین و اسدآباد با 21 درجه سلسیوس گرم ترین ایستگاه استان گزارش شده است.

پیش بینی باران برای همدان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی باران برای همدان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی باران برای همدان"، کلیک کنید.