پیش نشست همایش ملی «نقش اطلاعات در دفاع مقدس» در شیراز برگزار می شود

پیش نشست همایش ملی «نقش اطلاعات در دفاع مقدس» در شیراز برگزار می شود

آژیراک/فارس پیش نشست همایش ملی «نقش اطلاعات در دفاع مقدس» در روز 19 اسفندماه جاری به همت دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی، پژوهشگاه اطلاعات، اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه، رصدنامه تحولات راهبردی بین الملل و پژوهشنامه تاریخ سیاست و رسانه در شیراز برگزار می شود.

دبیر علمی این پیش نشست در گفت وگو با خبرنگار آژیراک، در رابطه با زمان برگزاری همایش اصلی بیان کرد: همایش ملی نقش اطلاعات در دفاع مقدس، بناست در سال آینده و با حضور اساتید و پژوهشگران دانشگاهی داخلی و خارجی برگزار شود.

مجتبی اشرافی اظهار کرد: در پیش نشست شیراز، آثار تالیفی و پژوهش های انجام شده در زمینه اطلاعاتی و عملیاتی دفاع مقدس و خاصه نقش اطلاعات در هشت سال جنگ تحمیلی بررسی خواهد شد که در این زمینه، با دعوت از اصحاب علم و اندیشه و افراد صاحب نظر در حوزه گفتمانی دفاع مقدس و یادگاران این برهه مهم از حیات تاریخی ایران، درصدد هستیم فصلی نو در پژوهش تاریخ شفاهی ایران، باز کنیم و دانش های ضمنی و تجارب زرمندگان هشت سال دفاع مقدس در این زمینه را به دانشی آشکار، برمبنای نظریات رایج علمی و قابل تعریف و تبیین تبدیل کنیم.

وی اظهار کرد: این پیش نشست به صورت حضوری و مجازی و با سخنرانی اساتید و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس، تبلیغات و رسانه در سالن همایش های اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه شیراز برگزار خواهد شد.

پایان خبر آژیراک

پیش نشست همایش ملی «نقش اطلاعات در دفاع مقدس» در شیراز برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش نشست همایش ملی «نقش اطلاعات در دفاع مقدس» در شیراز برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش نشست همایش ملی «نقش اطلاعات در دفاع مقدس» در شیراز برگزار می شود"، کلیک کنید.