پیکر پیشکسوت عرصه رسانه مازندران امروز تشییع می شود

پیکر پیشکسوت عرصه رسانه مازندران امروز تشییع می شود

آژیراک/مازندران روزنامه نگار باسابقه و شناخته شده مازندران و چهره پیشکسوت عرصه رسانه شمال کشور پس از تحمل یک دوره بیماری در سن 74 سالگی درگذشت.

به گزارش آژیراک، رویگریان از نخستین دانش آموختگان علوم ارتباطات در مازندران بود که در کارنامه فعالیت بیش از پنج دهه ای او همکاری با تعداد زیادی از نشریات اعم از ماهنامه، فصلنامه، دوهفته نامه، هفته نامه و روزنامه دیده می شود.

او دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته مطبوعات و رادیو و تلویزیون از دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران بود و سال 1356 نیز برای گذراندن دوره تخصصی و کسب دیپلم تکنولوژی سمعی و بصری مرکز عالی آموزشی سازمان بین المللی کار در تورینو ایتالیا بورسیه یونسکو شد.

درگذشت این پیشکسوت حوزه فرهنگ و رسانه استان را به خانواده و همکاران ایشان و جامعه رسانه استان تسلیت می گوییم.

مراسم خاکسپاری استاد فقید زنده یاد علی سینا رویگریان ساعت 14 امروز، سه شنبه 17 بهمن، در آرامگاه ملامجدالدین ساری برگزار می شود.

پایان خبر آژیراک

پیکر پیشکسوت عرصه رسانه مازندران امروز تشییع می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیکر پیشکسوت عرصه رسانه مازندران امروز تشییع می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیکر پیشکسوت عرصه رسانه مازندران امروز تشییع می شود"، کلیک کنید.