چرا ستاره سابق استقلال به نکونام جواب رد داد؟

چرا ستاره سابق استقلال به نکونام جواب رد داد؟

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ اللهیار صیادمنش یکی از بهترین استعدادهای فوتبال ایران در طی سال های اخیر بوده است. مهاجم سرعتی و تکنیکی که خیلی زود به فوتبال اروپا رسید و درخشید. صیادمنش بعد از حضور در هال سیتی و درخشش در سال اول، در فصل دوم حضورش نتوانست آنطور که باید و شاید بدرخشد. اللهیار بارها مصدوم شد و همین موضوع باعث شد تا از ترکیب تیمش دور شود. اللهیار در نقل و انتقالات زمستانی از هال سیتی جدا شد و به لیگ بلژیک رفت.

اللهیار درحالی به تیم اوئسترلو ملحق شد که در نیم فصل دوم کمتر در ترکیب این تیم به میدان رفت. از همین رو نکونام قصد داشت این بازیکن را به خدمت بگیرد و نام صیادمنش را در لیست نقل و انتقالاتی اش قرار داد. اللهیار هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد. از همین رو اطرافیان نکونام طی روزهای اخیر با پدر این بازیکن تماس گرفتند تا نظر اللهیار را در مورد بازگشت به فوتبال ایران و استقلال جویا شوند.

پدر اللهیار هم بعد از صحبت با پسرش، به پیشنهاد استقلالی ها پاسخ منفی داد تا بازگشت ستاره ملی پوش به استقلال منتفی شود. از قرارداد اللهیار با تیم جدیدش دو فصل دیگر باقی مانده و این بازیکن علاقه ای به بازگشت به فوتبال ایران ندارد. به غیر از این موارد اصلی ترین دلیل صیادمنش برای رد پیشنهاد استقلال و عدم تمایل به بازگشت به فوتبال ایران مربوط به همسرش است. همسر اللهیار اهل کشور ترکیه است و علاقه ای به زندگی در ایران ندارد. از همین رو اللهیار هم تصمیم گرفته به فوتبالش در خارج از ایران ادامه دهد و به این ترتیب دست رد به پیشنهاد نکونام داد.

257 251

چرا ستاره سابق استقلال به نکونام جواب رد داد؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا ستاره سابق استقلال به نکونام جواب رد داد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا ستاره سابق استقلال به نکونام جواب رد داد؟"، کلیک کنید.