چرا گل محمدی سرمربی تیم ملی نخواهد شد؟

چرا گل محمدی سرمربی تیم ملی نخواهد شد؟

آفتاب نیوز :

مهدی تاج در مصاحبه اخیر خود از یحیی گل محمدی به عنوان یکی از گزینه های اصلی هدایت تیم ملی امید نام برد. صحبت هایی که رییس فدراسیون فوتبال در خصوص سرمربی سابق پرسپولیس مطرح کرد از آن جهت عجیب بود که همین چندی قبل و پیش از انتخاب امیرقلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی، فدراسیون فوتبال در یک اقدام بسیار عجیب از چند مربی لیگ برتری برای تیم ملی برنامه گرفت، ولی در کمال تعجب در بین این گزینه ها خبری از یحیی گل محمدی که عملکرد بسیار خوبی در پرسپولیس داشت، نبود.

حتی در آن لیست نام دو دستیار یحیی یعنی مطهری و الهامی وجود داشت، ولی خبری از خود یحیی نبود. حالا اینکه چطور گل محمدی الان گزینه هدایت تیم ملی امید شده، مشخص نیست، ولی بعید است یحیی حاضر به قبول چنین پیشنهادی شود. یحیی هم کارنامه خوبی دارد و هم دستمزد بالایی دارد که فدراسیون فوتبال نمی تواند این دستمزد را به او پرداخت کند. ضمن اینکه تیم ملی امید با اختلاف بی برنامه ترین و بلاتکلیف ترین تیم ملی دنیاست؛ بنابراین طبیعی است که مربی مثل یحیی که قطعا پیشنهادات باشگاهی خوبی دارد، حاضر نیست هدایت تیم ملی امید را قبول کند. گل محمدی بعد از جدایی از پرسپولیس هدایت تیمی را قبول نکرد، ولی به طور حتم با رسیدن فصل نقل و انتقالات تابستانی، او مورد توجه تیم های مختلفی قرار خواهد گرفت و احتمال بازگشت او به فوتبال وجود دارد. با این حال با توجه به روحیات یحیی بعید است او هدایت تیم ملی امید را بپذیرد.

چرا گل محمدی سرمربی تیم ملی نخواهد شد؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا گل محمدی سرمربی تیم ملی نخواهد شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا گل محمدی سرمربی تیم ملی نخواهد شد؟"، کلیک کنید.