چشم انداز اقتصادی بزرگترین اقتصاد اروپا

چشم انداز اقتصادی بزرگترین اقتصاد اروپا

فیچ رتبه AAA آلمان را با چشم انداز پایدار تایید کرد.

به گزارش آژیراک، موسسه رتبه بندی فیچ اعلام کرد رتبه بندی بلندمدت آلمان را در «AAA» حفظ کرده است که بر چشم انداز باثباتی برای آینده اقتصادی این کشور تاکید می کند.

فیچ تاکیدکرد اقتصاد آلمان با چالش هایی ازجمله بهبود ضعیف پس از همه گیری و مسایل ساختاری مانند پیری جمعیت که بر امور مالی عمومی و بازارهای کار فشار وارد می کند، مواجه است.

این موسسه علیرغم تاثیرات نامطلوب شوک های انرژی اخیر بر پتانسیل اقتصادی این کشور، پیش بینی کرد آلمان در سال 2024 رشد متوسط 0.1 درصدی داشته باشد و با شتاب تدریجی به 1.4 درصد تا سال 2025 برسد.

با وجود این چالش ها، پیش بینی می شود سطح بدهی آلمان همچنان به کاهش خود، البته با سرعت کمتر ادامه دهد.

پیش بینی می شود نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی تا سال 2025 به 63.3 درصد کاهش یابد.

به نقل از اکونومی، این روند، همراه با بخش بانکی انعطاف پذیر و شاخص های حاکمیتی قوی، از رتبه «AAA» و چشم انداز باثبات پشتیبانی می کند.

پایان خبر آژیراک

چشم انداز اقتصادی بزرگترین اقتصاد اروپا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چشم انداز اقتصادی بزرگترین اقتصاد اروپا" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چشم انداز اقتصادی بزرگترین اقتصاد اروپا"، کلیک کنید.